Kabine toplantısı bitti mi? 19 Ağustos 2021 Cumhurbaşkanı saat kaçta açıklama yapacak?

Kabine toplantısı bitti mi? Cumhurbaşkanı Erdoğan Başkanlığı’nda başlayan kabine toplantısı saat kaçta bitecek?

Gündem 19.08.2021 - 15:00 19.08.2021 - 15:00 Volkan Arık

Cumhurbaşkanlığı Kabinesi, 19 Ağustos 2021 Perşembe günü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplandı. Saat 13.30’da başlayan toplantı şu anda vatandaşlar tarafından merakla takip ediliyor. Özellikle koronavirüs salgınında yeni yasak kararlarının çıkıp çıkmayacağı bu toplantı sonrasında belli olacak. Yüz yüze eğitimin başlaması, son dönemlerde yaşanan doğal afetler, Afganistan son dakika gelişmeleri, koronavirüsle mücadele ve aşılamada son durum toplantının en önemli gündem maddeleri. Peki Kabine toplantısı bitti mi? 19 Ağustos 2021 Cumhurbaşkanı saat kaçta açıklama yapacak?

Günlerdir beklenen Cumhurbaşkanlığı Kabinesi toplantısı bugün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında saat 13.30’da önemli gündem maddeleriyle başladı. Özellikle yeni eğitim öğretim yılı öncesinde koronavirüsle mücadelede yeni yol haritası bu toplantının sonucunda belli olacak. Son günlerde vaka sayılarında ve ölü sayılarında yaşanan artışla birlikte Eylül ayında yasaklar geri gelecek mi sorusu da bugün yapılan kabine toplantısıyla beraber yanıt bulacak. Peki Kabine toplantısı bitti mi? Kabine toplantısı saat kaçta bitecek? 19 Ağustos 2021 Cumhurbaşkanı saat kaçta açıklama yapacak?

Kabine Toplantısı saat kaçta bitecek?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında yapılan Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısı bugün saat 13.30’da başladı. Toplantıda son dönemlerde yaşanan doğal afetler, koronavirüsle mücadelede artan vaka sayıları ve can kayıpları, yeni eğitim öğretim yılı öncesinde alınacak tedbirler ele alınacak. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın da toplantıda bir sunum yapacağı biliniyor. Kabine Toplantısı şu dakikalarda hala devam ediyor ve akşam saatlerine kadar da sürmesi bekleniyor.

kabine-toplantisi-bitti-mi-19-agustos-2021-cumhurbaskani-saat-kacta-aciklama-yapacak-2

19 Ağustos 2021 Cumhurbaşkanı saat kaçta açıklama yapacak?

Bildiğiniz üzere kabine toplantısında alınan kararları Cumhurbaşkanı Erdoğan toplantının hemen ardından Millete Sesleniş konuşmasında kamuoyu ile paylaşıyor. Bugün yapılan toplantı sonrasında da Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklama yapması bekleniyor. Kabine Toplantısı’ndan çıkacak kararları merakla bekleyen vatandaşlar da 19 Ağustos 2021 Cumhurbaşkanı saat kaçta açıklama yapacak sorusuna yanıt arıyor. Henüz Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklama yapacağı saat belli olmadı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@