Yönetmen koltuğunda Yağız Alp Akaydın’ın oturduğu Kaçış dizisi harika bir hikaye ile izleyicilerin karşısına gelmeye hazırlanıyor. Dizinin konusu, oyuncu kadrosu, nerede ve ne zaman yayınlanacağı merak konusu oldu. İşte detaylar…

Ali Doğançay’ın senaryosunu kaleme aldığı, 03 Medya ve Same Film imzalı Kaçış dizisi hem hikayesi ile hem de oyuncu kadrosu ile gündeme bomba gibi düştü. Dizi severler dizinin başlayacağı günü merakla bekliyor. Dizinin konusu, oyuncu kadrosu, nerede ve ne zaman yayınlanacağı merak konusu oldu. Dizi severlerin araştırmaya başladığı Kaçış dizi heyecanla bekleniyor.

4_1280x720-14

"Dolar Kuru Patlatılacak" Denmişti Ve JPMorgan Yine Enflasyon Tahminini Yükseltti! Durum Artık Çok Daha Vahim! "Dolar Kuru Patlatılacak" Denmişti Ve JPMorgan Yine Enflasyon Tahminini Yükseltti! Durum Artık Çok Daha Vahim!

Kaçış Dizisinin Konusu Ne?

Yönetmen koltuğunda Yağız Alp Akaydın’ ın oturduğu, Ali Doğançay’ın senaryosunu kaleme aldığı, 03 Medya ve Same Film imzalı Kaçış dizisi gösterime giren tanıtımı ile büyük ilgi topladı. Tanıtım ile hem oyuncu kadrosu hem de izleyiciler daha da heyecanlandı. Kaçış dizisinin başlayacağı gün için sabırsızlandılar.  Dizinin hikayesi oldukça beğenildi.

Merakla beklenen Kaçış dizisinin gerçekleşen ön gösterimde dizi izleyenlerden büyük alkış topladı. Dizi hikayesi ile izleyenleri ekrana bağlayacak gibi görünüyor. Yönetmen koltuğunda Yağız Alp Akaydın’ ın oturduğu Kaçış dizisi savaş fotoğrafçısı Mehmet ve farklı ülkelerden gelen bir grup gazetecinin; araştırma yapmak üzere bir Ezidi köyüne gidişleri ile başlıyor. Merakla beklenen dizide sınır ötesine gizlice geçen grubun bir baskın sonucu radikal terör örgütünün eline düşmeleri ile daha sonra yaşadıkları dramları, değişimleri ve kaçış hikayeleri heyecan dolu bir üslup ile ele alıyor.

3_1280x720-16

Kaçış Dizisinin Konusu Ne? Kaçış Dizisi Oyuncu Kadrosunda Kim Var, Nerede ve Ne Zaman Yayınlanacak?

Ali Doğançay’ın senaryosunu kaleme aldığı Kaçış dizisi yayınlanan fragman ile oldukça fazla beğeni topladı. Dizi severler Kaçış’ ın başlayacağı günü sabırsızlıkla bekliyor. Dizi izleyenleri ekrana kilitleyeceğe benziyor. Yönetmen koltuğunda Yağız Alp Akaydın’ ın oturduğu Kaçış dizisi son zamanların en popüler dijital platformu Disney Plus’ ta izleyici ile buluşacak. 14 Haziran 2022 tarihinde Türkiye’de yayın hayatına başlayacak olan Disney Plus birbirinden başarılı birçok projeye imza attı. Yeni projeler içinde hem oyuncu kadrosu açısından hem de konusu bakımından Kaçış dizisi oldukça iddialı yapılar arasında yer alıyor.

Disney Plusta yayınlanacak olan Kaçış dizisinde birbirinden başarılı ünlü isimler yer alıyor. Merakla beklenen dizinin başrollerini yakışıklı oyuncu Engin Akyürek ve güzel oyuncu İrem Helvacıoğlu paylaşıyor. Öte taraftan dizi deOnur Bay, Leyla Tanlar, Aras Aydın, Levent Ülgen, Melis Birkan, Özgür Çevik ve Deniz Baysal gibi birbirinden başarılı oyuncular da bulunuyor. Merakla beklenen Kaçış dizisi 14 Haziran günü izleyici ile buluşacak.