Kader Gökçe kimdir, öldürüldü mü? Kader Gökçe'yi kim öldürdü, katili kim? İstanbul Esenyurt'ta dün 19.30 sıralarında meydana gelen olayda Haramidere Sanayi Metrobüs durağının üst geçidinde genç bir kadın öldürüldü. Alpaslan Çay tarafından önce takip edilen ardından da zorla Sokak arasına sürüklenen genç kadının kurşunlanarak öldürüldüğü öğrenildi. Alpaslan Çay ise genç kadın öldürdükten hemen sonra aynı silahla intihar etti.

Kader Gökçe kimdir, neden öldürüldü? Kader Gökçe'yi kim öldürdü katili kim? Kadar Gökçe isimli genç kadın İstanbul Esenyurt'ta metrobüsten indikten sonra katledildi. Haramidere Sanayi Metrobüs durağının üst geçidinde dün akşam saatlerinde meydana gelen olayda Kader Gökçe, Alpaslan Çay tarafından bir süre takip edildi. Daha sonra genç kadını zorla sokak arasına götüren Alpaslan Çay, kurşunlayarak öldürdü. Katil zanlısı Alparslan çayın aynı silahla intihar ettiği öğrenildi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri genç kadına hastaneye kaldırdı ancak genç kadın kurtarılamadı.

Kader Gökçe kimdir, öldürüldü mü?

İstanbul Esenyurt'ta dün akşam saatlerinde meydana gelen olayda metrobüsten inen Kader Gökçe, Alpaslan Çay tarafından bir süre takip edildi. Daha sonra Alpaslan Çay tarafından zorla Sokak arasına götürülen genç kadın burada kurşunlandı. İhbar üzerine olay yerine çok sayıda sağlık ve polis ekibi sevk edilirken Alpaslan Çay olayın ardından aynı silahla intihar girişiminde bulundu. Sağlık ekiplerinin yaptığı ilk müdahale sonrasında ağır yaralanan 2 kişi hastaneye kaldırıldı.

Kader Gökçe hayatını kaybetti

Metrobüsten indikten sonra kurşunlanan Kader Gökçe yapılan bütün müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Katil zanlısı Alpaslan Çay’ın da tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybettiği öğrenildi.

Gözden kaçırmayın

Saadet Partisi de "Biz" Ve "Siz" Diyerek Ayırdı! Türkiye'de Ayrımcılıkta Gelinen Nokta! Saadet Partisi de "Biz" Ve "Siz" Diyerek Ayırdı! Türkiye'de Ayrımcılıkta Gelinen Nokta!

Tehdit suçundan sabıkası olduğu ortaya çıktı

Karar Gökçe'yi vurduktan sonra intihar girişiminde bulunan ve aynı hastanede hayatını kaybeden Alpaslan Çay’ın daha önce evlenip ayrıldığı ve tehdit suçundan sabıkası olduğu ortaya çıktı nokta olaydan önce yaşananlar ise bölgede bulunan bir işyerinin güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde Alparslan çay genç kadın metrobüsten indikten sonra üst geçitten aşağıya inmesini bekliyor. Ardından da genç kadını zorla bir ara sokağa götürüyor ve silah sesinin duyulması üzerine çevrede bulunan vatandaşlar kaçıyor.