Kadere Bak! Oğuz Yılmaz vefatında İbrahim Tatlıses sırrı! İbo Show detayı

Kadere Bak! Oğuz Yılmaz ölüm haberi sonrası bu video rekorlar kırıyor. Oğuz Yılmaz ve İbrahim Tatlıses kavgası sosyal medyayı salladı. Bir dönem İbo Show'da büyük bir tartışma yaşayan Oğuz Yılmaz ve İbrahim Tatlıses

Gündem 19.05.2021 - 19:43 19.05.2021 - 19:51 Berkay Keskin

Kadere Bak! Oğuz Yılmaz ölüm haberi sonrası bu video rekorlar kırıyor. Oğuz Yılmaz ve İbrahim Tatlıses kavgası sosyal medyayı salladı. Bir dönem İbo Show'da büyük bir tartışma yaşayan Oğuz Yılmaz ve İbrahim Tatlıses bu hafta kader ismini andıracak!

Oğuz Yılmaz öldü!

Ankara'nın en çok sevilen ses sanatçıları arasında yer alan Oğuz Yılmaz vefat etti! Oğuz Yılmaz vefatı sonrası İbrahim Tatlıses videosu rekor kırıyor. İbrahim Tatlıses ve Oğuz Yılmaz kavgası video kısa sürede rekor kırdı!

İşte kavga anları!

Sakın Oğuz Yılmaz çalmayın!

İbo Show'da canlı yayında bir dönem kavga eden Oğuz Yılmaz ve İbrahim Tatlıses kavgası sosyal medyaya damga vurdu! İbrahim Tatlıses seni hiç bir yerde çaldırmam sözleri sonrası Oğuz Yılmaz cevapları tam yerinde bulunuyor. İbo Show'da İbrahim Tatlıses'e kendine gel diyerek rest çeken Oğuz Yılmaz Ankaralıların gururu olarak bu video paylaşılıyor!

İbrahim Tatlıses videoda söylediği Ben Ankaralı Namık değilim gibi sözleri de olay oldu. Bildiğiniz üzere Ankaralı Namık vefat etmişti!

İbo Show'da kadere bak! Bu hafta ankaralılar geliyor!

21 Mayıs cumartesi gecesi 'İbo Show'un yeni bölümüne; Ankaralı Ayşe, Hüseyin Kağıt, Veli Erdem Karakülah, Mustafa Taş, Serkan Nişancı ve İbocan konuk oluyor. Ankaralı tüm sevilen sanatçıların olduğu programda Ankaralı Namık yok ve program önce çekildi. 

İbrahim Tatlıses Oğuz Yılmaz vefatı sonrası açıklama yapılacak mı merak ediliyor!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@