Başrollerini Özge Özpirinçci, Hümeyra, Bennu Yıldırımlar, Hümeyra, Seray Kaya, Gökçe Eyüboğlu, Şerif Sezer, Hakan Kurtaş ve Feyyaz Duman'ın paylaştığı Kadın dizisi ekranlara veda edecek. Üç sezondur oldukça iyi reytinglerle devam eden dizinin sezonun yar

Başrollerini Özge Özpirinçci, Hümeyra, Bennu Yıldırımlar, Hümeyra, Seray Kaya, Gökçe Eyüboğlu, Şerif Sezer, Hakan Kurtaş ve Feyyaz Duman'ın paylaştığı Kadın dizisi ekranlara veda edecek. Üç sezondur oldukça iyi reytinglerle devam eden dizinin sezonun yarısında bitmesi ise herkesi şaşırttı. Hal böyle olunca Kadın niçin final yapıyor? Kaçıncı bölümde bitecek? her yerde aranmaya başladı. KADIN ERKEN FİNALİN SEBEBİ NE?Kadın dizisinin 4 bölüm sonra bitecek olmasının esas sebebi, senaryonun artık tıkanması. Çünkü 2 sezon boyunca Sarp üzerinden ilerleyen hikaye, Sarp bu sezon başında ölünce bir anlam ifade etmedi. Böylece senaryonun gelişiminde de sıkıntılı bir durum ortaya çıktı. Haliyle bu durum dizinin sonunu getirdi. 

TEB bankası 50 bin TL ihtiyaç kredisi başladı TEB bankası 50 bin TL ihtiyaç kredisi başladı


Yani Kadın dizisi senaryonun tıkanması ve Sarp karakterinin ölümü nedeniyle bitiyor. 

KADIN DİZİSİ NE ZAMAN BİTECEK?Kadın dizisi, hayranlarını şaşırtan final kararını sosyal medya hesaplarından duyurdu. Fox TV, Kadın'ın yeni bölüm tanıtımlarında 'Büyük finale son 4 bölüm' ifadelerini kullandı. Yılbaşı sonrası ekranlara ara veren Kadın'ın 78. yeni bölümü 14 Ocak 2020 Salı akşamı Fox TV'de yayınlanacak.Kadın dizisi, 4 Şubat Salı akşamı ise 81. yeni bölümüyle final yaparak ekranlara veda edecek.KADIN YENİDEN BAŞLAR MI? BAŞKA KANALA GEÇECEK Mİ2020 yılının Şubat ayında ekranlara veda edecek Kadın dizisi, gerek kadrosu gerek konusuyla sevilen yapımlardan biriydi. Dizinin erken final yapması da başka kanala geçer mi? Kadın yeniden başlar mı ihtimallerini akıllara getirdi.Ancak böyle bir durum ne yazık ki mümkün değil. Çünkü ne dizinin yapımcıları ne de Fox bu durumu kabul etmeyecektir. Yani Kadın, bitecek ve bir daha ekranlarda olmayacak.