Başrollerini Özge Özpirinçci, Seray Kaya ve Feyyaz Duman'ın paylaştığı Kadın dizisi 4 Şubat Salı akşamı final bölümüyle ekranlara geliyor. Tüm sırların bir bir ortaya döküldüğü, mutlu sonla bitecek gibi görünen dizinin daha sezon bitmedi veda etmesi herk

Başrollerini Özge Özpirinçci, Seray Kaya ve Feyyaz Duman'ın paylaştığı Kadın dizisi 4 Şubat Salı akşamı final bölümüyle ekranlara geliyor. Tüm sırların bir bir ortaya döküldüğü, mutlu sonla bitecek gibi görünen dizinin daha sezon bitmedi veda etmesi herkesi üzdü. Hal böyle olunca reyting rekortmeni dizinin hayranları Kadın dizisi neden bitiyor? Ekranlara geri dönecek mi? Kanal mı değiştirecek? çok merak etti. KADIN DİZİSİ NEDEN FİNAL YAPIYOR?Yeni sezonun başında Sarp'ın ölmesi, dizi için adeta bir kan kaybı oldu. Çünkü dizi genel anlamıyla Sarp ve Bahar'ın üzerine kuruluydu. Haliyle bu karakterlerden biri ölünce, senaryonun gidişatı da bozuldu. Senaristler farklı hikayelerle ana öyküyü beslemeye çalışsa da izleyenlersıkılmaya başladı.Buna rağmen reytingleri düşmeyen dizi, hikayesi bittiği için final yaptı. Çünkü artık senaryonun uzatılacak bir tarafı kalmamıştı.

KADIN BAŞKA KANALA MI GEÇECEK? YENİDEN BAŞLAR MIDizinin bittikten sonra başka bir kanala geçmesi gibi bir durum söz konusu değil. Zaten Kadın, kaldığı yerden de devam etmeyecek. 81. bölümde hikayesi son buldu. Öte yandan Kadın yeniden başar mı derseniz de Fox TV eğer yayın akışında uygun yerbulursa Kadın dizisini ilk bölümden itibaren yeniden yayınlayacaktır.Yani artık Kadın yalnızca tekrar bölümleriyle ekranlarda olacak.

KADIN FİNAL BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?Enver’in Şirin’i ele vermesi üzerine Şirin yakalanır. Ama akıl sağlığı yerinde olmadığı düşünülerek akıl hastanesine yatırılır. Raif’in Ceyda’ya evlenme teklifi etmesi üzerine Arif de Bahar’a evlenme teklifi eder ve bunun üzerine çifte düğün hazırlıkları başlar. Arif yıllardır âşık olduğu kadına sonunda kavuşmanın heyecanı içindedir. Fazilet Aşçıoğlu’nun Bahar’a hediye ettiği kitap ile de her şey çok farklı bir boyuta taşınacaktır. Hayatında her şeyin yavaş yavaş yoluna girdiğini fark eden Bahar’ın sonunda şans yüzüne gülmüştür.

KABUS! "Her Türk Vatandaşının Bilgileri Ellerinde" Dendi! Tarihin En Büyük Veri Sızıntısı da Türkiye'de Yapıldı! KABUS! "Her Türk Vatandaşının Bilgileri Ellerinde" Dendi! Tarihin En Büyük Veri Sızıntısı da Türkiye'de Yapıldı!


Şirin Sarıkadı, yaptığı tüm kötülüklerin cezasını çekerken Bahar Çeşmeli ve ailesi ise bir ömür boyu mutlu yaşayacaktır.