Kadınlara dev destek açıklandı! 3.000 TL başvuru yapanın hesabına yatıyor, geri ödeme yok. Tamamen hibe veriliyor!

Kadınlara dev destek açıklandı! 3.000 TL başvuru yapanın hesabına yatıyor, geri ödeme yok. Tamamen hibe veriliyor! Ev hanımı, çalışan bütün kadınlar yararlanabilir.

Ekonomi 13.09.2021 - 10:13 13.09.2021 - 10:13 Volkan Arık

Kadınlara dev destek açıklandı! 3.000 TL başvuru yapanın hesabına yatıyor, geri ödeme yok. Tamamen hibe veriliyor! Bankalardan kadınlara özel destek duyurusu yayınlandı. 3.000 TL ek ödeme ile ev hanımı, çalışan bütün kadınlar rahat bir nefes alma şansı elde edecek. Kredi imanı da sağlayan bankalar, ekstra verilen ek ödemeleri tamamen hibe olarak yani geri ödemesiz şekilde hesaplara geçirecek.

KADINLARA EK ÖDEME VEREN BANKALAR

Kadınlar için ek ödeme sağlayan bankalar belli oldu. Akbank, Vakıfbank ve Garanti BBVA ihtiyaç duyan kadınlar için anında nakit destek dönemini başlattı. Vakıfbank yaptığı duyuru ile hemen başvuru yapan kadınlara anında geri dönüş yapıldığını ve banka hesaplarına 3.000 TL nakit ödemenin geçeceğini açıklarken, bankanın online bankacılık kanalları ve şubeleri üzerinden bu ödemeye başvuru yapmak mümkün.

Akbank da Eylül ayında kadınları unutmadı. Ev hanımlarına özel olarak başlatılan yeni kampanya kapsamında kadınlara 3.000 TL ek ödeme veriliyor. Başvurular Akbank direkt uygulaması üzerinden anında yapılıyor.  Bankanın sistemlerine düşen ödemeler, hemen onay alıyor.

Son olarak kadınlara 3 bin TL veren banka Garanti BBVA oldu. Eylül ayında acil nakit para ihtiyacı olan kadınları mutlu eden Garanti Bankası, hem müşterisi olan hem de olmayan kadınlar için destek ödemesi veriyor. Gelir belgesi ya da kimlik olmadan doğrudan başvuru yapabilirsiniz. Online bankacılık kanalları ve banka şubelerinden başvurular kabul ediliyor.

kadinlara-dev-destek-aciklandi-3000-tl-basvuru-yapanin-hesabina-yatiyor-geri-odeme-yok-tamamen-h-3

BAŞVURU ŞARTLARI

Yukarıda saydığımız bankalardan 3.000 TL anında acil nakit kullanmak mümkün. Elbette bu bankaların da aradığı birtakım şartlar bulunuyor. Öncelikle kredi sicili temiz olmak ve kadın olmak şartı var. Yani bankaların bu kampanyası sadece kadınlar için geçerli. Bunun yanında krediyi geri ödeyebilecek durumda olmanız da önemli.

kadinlara-dev-destek-aciklandi-3000-tl-basvuru-yapanin-hesabina-yatiyor-geri-odeme-yok-tamamen-2

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Bankalara kredi başvurusu yapmak için şubelere gitmek her zaman en doğrusudur. Ama tabii ki kolaylık olsun istiyorsanız bankaların online kanalları üzerinden ya da telefon bankacılığı ile de işlem ve başvuru yapmak mümkün. Kredinin üst limiti düşük olduğu için başvuru sırasında herhangi bir evrak ve kefil de istenmiyor. Online başvurularda da bankadan yaptığınız başvurularda da sadece dakikalar içinde kredi onayı alıyorsunuz.

kadinlara-dev-destek-aciklandi-3000-tl-basvuru-yapanin-hesabina-yatiyor-geri-odeme-yok-tamamen-1

PARA NASIL ÇEKİLİR?

Kredi onayı aldıktan sonra paranızı hemen banka şubesinden ya da hesabınızdan çekebilirsiniz. ATM’den de krediyi anında kullanmak mümkün. Yani bankalar ev hanımlarına zorluk çıkarmadan bir çok seçenekle ek ödeme veriyor. Hangi bankadan kredi alacağınıza karar vermek için bankaların resmi internet sitelerini ziyaret edebilir, koşul ve şartlar hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@