Kadir Doğulu eşi Neslihan Atagül'ü Serra Arıtürk ile aldattığına yönelik haberleri kabul etti! Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu boşanıyor mu?

Kanal D'de geçtiğimiz yaz ekrana gelen Aşkın Tarifi dizisinde ki genç partneri Serra Arıtürk ile yakınlaştığı ve hatta eşi Neslihan Atagül'ü aldattığı iddia edilen Kadir Doğulu iddiaları ilk kez kabul etti!

Ali Poyrazoğlu'nun Acı Günü Ali Poyrazoğlu'nun Acı Günü

Aşkın Tarifi dizisindeki rol arkadşaı ile önce yakın sahneleri adından söz ettiren ikili daha sonra dizinin yemeğinde birbirlerinin gözlerinin içine bakıp omuzuna yaslandığı şarkı söylediği video ile gündem olmuştu.

Serra Arıtürk ile Kadir Doğulu'nun olay olan bbu videosuna kullanıcılar "Ben ki çok rahat biriyimdir eşimin şöle bir videosunu görsem eski eşim olur" "Biri bu adama evli olduğunu hatırlatsın" yorumları yaparak tepki göstermişti. 

Konuyla ilgili olarak da Onur Akay'da ikilinin arasında gizli aşk yaşandığını Neslihan Atagül'ün kötü günler geçirdiğini iddia etmişti.     

Kadir Doğulu ve eşi Neslihan Atagül bu iddiaları her zaman gülerek karşılamış ve yalanlamıştı. Ancak Kadir Doğulu bu sefer iddiaları kabul etti!

Boşanacağı söylenen Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül çiftinden yeni gelişme yaşandı. Kadir Doğulu gazetecilerin "Eşinize ihanet ettiğiniz ve ayrılacağınız yönündeki haberler için neler söyleyeceksiniz?” sorusununa verdiği yanıtla şok etkisi yarattı!

Kadir Doğulu "Eşinizi aldattınız mı" sorusunda "Evet ihanet ettim. Sabah kalktığım zaman sevgilimin yüzüne bakmadım. İhanet ettim" diyerek yanıt vererek dedikodularla dalga geçti.