En Hamarat Benim 18 Şubat 2022 kim kazandı? En Hamarat Benim 18 Şubat haftanın birincisi kim oldu? En Hamarat Benim 18 Şubat 2022 puan durumu sonuçları haberimizden…

Gözden kaçırmayın

Survivor 2022 All Star kim hangi takıma geçti! Survivor 2022 yeni takımlar nasıl oldu? Survivor 2022 All Star kim hangi takıma geçti! Survivor 2022 yeni takımlar nasıl oldu?

Fox TV ekranlarında yayınlanan En Hamarat Benim 18 Şubat 2022 haftanın finali ile izleyici karşısına çıkıyor. Hafta içi her gün yayınlanan programda Cuma günü haftanın birincisi 15.000 TL para ödülü kazanıyor. Bu hafta da 5 yarışmacı hafta başından itibaren maharetlerini gösterdi ve puanlamalar yapıldı. Peki, En Hamarat Benim 18 Şubat 2022 kim kazandı? Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim 18 Şubat 2022 haftanın birincisi kim oldu?

FOX TV ekranlarında hafta içi her gün Kadir Ezildi’nin sunumuyla yayınlanan En Hamarat Benim haftanın finali ile bugün ekranlara geliyor. Sevilen yarışma programında her hafta pazar günü bir yarışmacı 15.000 TL para ödülünün sahibi de oluyor. Bu hafta da Kadir Ezildi’nin sunumu ile moderatörlüğü ile haftanın finali bölümü gerçekleşecek. Ancak bu haftanın son yarışmacısı maharetlerini gösterecek ve rakipleri puanlama yapacak. Peki En Hamarat Benim 18 Şubat 2022 haftanın birincisi kim oldu? En Hamarat Benim 18 Şubat 2022 kim kazandı?

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim haftanın birincisi kim oldu?

Hamaratlığına ve yemeklerine güvenen yarışmacıların her hafta mücadele ettikleri Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim haftanın finali başlıyor. Haftanın son günü yarışmacısı Bugün mutfağa girecek evinde Kadir ezildi ile beraber temizlik yapacak ve hareketlerinden yüksek puanı almaya çalışacak. En Hamarat Benim 18 Şubat 2022 puan durumu belli olduktan sonra ise haftanın finali başlayacak. Kadir Ezildi’nin puanların açıklanması ile birlikte haftanın birincisi ilerleyen dakikalarda haberimizde olacak…

kadir-ezildi-ile-en-hamarat-benim-18-subat-2022-kim-kazandi-en-hamarat-benim-18-subat-haftanin-b-2

En Hamarat Benim dış ses kim?

FOX TV'de yayınlanan En Hamarat Benim yarışmasında dış ses merak ediliyor. Birçok kişi En Hamarat Benim dış ses kim sorusunun yanıtını araştırıyor. En Hamarat Benim yarışmasında dış ses Aydoğan temel. Mimar Sinan Üniversitesi konservatuar tiyatro bölümü mezunu olan Aydoğan temel seslendirme sanatçısıdır ve yıllardır birçok programının dış sesi olarak görevini üstlenmektedir.