Yargıtay tarafından verilen ceza kararı bozulan ve dosyası Konya'ya geri gönderilen Kadir Şeker ile ilgili olumsuz karar geldi.

Yargıtay tarafından verilen ceza kararı bozulan ve dosyası Konya'ya geri gönderilen Kadir Şeker ile ilgili olumsuz karar geldi.

Konya 3. Ağır Ceza Mahkemesince dosyası yeniden incelenen Kadir Şeker'in tutukluluk halinin devamına karar verilirken, olay ciddi tepkilere yol açtı.

Kadir Şeker yeniden hakim karşısına çıkacak

Yargıtay tarafından verilen ceza kararı bozulan ve dosyası Konya'ya geri gönderilen Kadir Şeker ile ilgili mahkeme kararını verdi ancak Konya 3. Ağır Ceza Mahkemesi, Kadir Şeker'in tutukluluk halinin devamına karar verdi.

Kadir Şeker, 5 Şubat 2020'de merkez Selçuklu ilçesi Kosova Mahallesi'ndeki parkta duyduğu tartışma sesleri üzerine bir kadının şiddet gördüğünü düşünmüş, çifti ayırmaya çalışmıştı. Ancak bu sırada Özgür Duran'ın sözlü ve fiziki müdahalesiyle karşılaşan Kadir Şeker ile arasındaki boğuşma sırasında aldığı bıçak darbesiyle yaralanan Duran, hastanede hayatını kaybetmişti.

Kadir Şeker'in tutukluluk kararı akıllara önce aklanan ve serbest bırakılan tecavüzcüleri sonra da Pınar Gültekin'i canice katleden Cemal Metin Avcı'ya verilen indirimi getirdi.

"Kadir Şeker tahliye edilmiyor öte yandan canavarca hislerle Pınar 'i öldürerek yakan katili haksız tahrik indirimi alarak 23 yıl hapis cezasına çarptırılıyor. Yatarı ise ortalama 8 yıl. Adaletiniz batsın." sözleri ile sosyal medyada eleştirildi.

Boğaziçi Üniversitesi Yine Karıştı! Daha 2 Sene Önce 6 Milyon Harcandı Şimdi Yıkılıyor! Amaç? Arsa Dikkat Çekti... Boğaziçi Üniversitesi Yine Karıştı! Daha 2 Sene Önce 6 Milyon Harcandı Şimdi Yıkılıyor! Amaç? Arsa Dikkat Çekti...