Bir zamanların meşhur çifti Can Tanrıyar ve Petek Dinçöz arasında boşanma sonrası kriz büyüyor...

Bir zamanların meşhur çifti Can Tanrıyar ve Petek Dinçöz arasında boşanma sonrası kriz büyüyor...

Can Tanrıyar, eski eşi Petek Dinçöz hakkında koruma kararı aldırmak için soluğu mahkemede aldı. Anadolu Aile Mahkemesi, Dinçöz'ün iki ay süreyle Tanrıyar'a yönelik şiddet tehdidi, hakaret, aşağılama veya küçük düşürme içeren söz ve davranışlarda bulunmamasına, iletişim araçlarıyla rahatsız etmemesine karar verdi.

Kısa süre önce eşi Serkan Kodaloğlu’ndan boşanan ve Amerika’ya yerleşen Petek Dinçöz bu defa da magazine mahkeme kararı ile düştü.

Tüm bu süreçte özellikle de bir kadına şiddet hikayesi ile gündem olan "Bergen" filmi ile birlikte 12 yıl önce boşandığı yapımcı Can Tanrıyar ile gündeme gelmeye başlayan Petek Dinçöz için "yeni nesil Bergen" yakıştırmaları bile yapılmıştı.

PTT Acil İhtiyacınıza Çözüm Olarak Muslukları Sonuna Kadar Açtı! 40.000 TL Tek Kalemde Verilecek PTT Acil İhtiyacınıza Çözüm Olarak Muslukları Sonuna Kadar Açtı! 40.000 TL Tek Kalemde Verilecek

Bergen filmi ne zamana kadar sinemalarda? Bergen vizyondan kalktı mı? Bergen filmi kaldırıldı mı? - Haberler

Ancak ilginç bir şekilde Tamar Tanrıyar ile evli olan Can Tanrıyar bu gelişmelerden çok rahatsız olup avukatı aracılığıyla mahkemeye başvurarak Petek Dinçöz hakkında koruma kararı talep etti.

Talebi değerlendiren İstanbul Anadolu 1. Aile Mahkemesi ise, Petek Dinçöz’ün iki ay süreyle Can Tanrıyar’a yönelik şiddet tehdidi, hakaret, aşağılama veya küçük düşürme içeren söz ve davranışlarda bulunmamasına, iletişim araçlarıyla Tanrıyar’ı rahatsız etmemesine ilişkin kararını açıkladı.

Alınan mahkeme kararına göre Dinçöz, mahkemenin uzaklaştırma kararına uymaması ve karara aykırı hareket etmesi halinde, 3 günden 10 güne kadar zorlama hapis cezasına tabi tutulacak.

Şimdi merak edilen Petek Dinçöz'ün neler yaptığı oldu.