Kağıt Ev Dizisinden Kötü Haber Geldi!

Nur Fettahoğlu  ve Erdal Beşikçioğlu' nun başrolünü paylaştığı Kağıt Ev dizisi final yapıyor. Peki neden ve ne zaman final yapıyor? İşte detaylar..

Dizi Haberleri 04.06.2021 - 13:33 04.06.2021 - 13:34 Azra Özdemir

Yapımcılığına  O3 Medya’nın imza attığı, yönetmenliğini Şenol Sönmez’in yaptığı; başrollerini Nur Fettahoğlu ve Erdal Beşikçioğlu'nun paylaştığı " Kağıt Ev" dizisinden kötü haber geldi. İlk bölümü ile 19 Nisan Pazartesi Star Tv'de  yayın hayatına başlayan dizi ekranlara veda ediyor!

Nur Fettahoğlu  ve Erdal Beşikçioğlu'nun başrolünü paylaştığı ve kadrosunda Can Nergis, Tuvana Türkay, Nihal Koldaş, Yaşar Uzel ,Nejat Uygur, Helin Kandemir ve Serra Pirinç'in yer aldığı Kağıt Ev dizisi final kararı aldı.

Erdal Beşikçioğlu'nun Ceza Hukuku Profesörü ve Olay Yeri Uzmanı Cihan Fırtına’yı, Nur Fettahoğlu'nun ise başarılı Avukat Aylin Fırtına’yı canlandırdığı dizi reyting kurbanı oldu. Sıra dışı konusuyla dikkat çeken dizi, kızlarının işlediği bir cinayeti örtbas etmeye çalışan bir ailenin yaşadıklarını anlatıyordu. Peki ne zaman final yapacak?

 Dizi iddialı hikayesi ve başarılı oyunculuk performanslarına rağmen bir türlü reytingde istenilen sonucu elde edemedi. Şu ana kadar toplam yedi bölümü yayınlanan Kağıt Ev dizisinin haftaya pazartesi günü yayınlanacak sekizinci bölümde final yapmasına karar verildi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@