Kağıt Ev Dizisine Ramo Dizisinden Bomba Transfer!

Star TV ekranlarında yeni başlayan Kağıt Ev dizisine bomba transfer! Kağıt Ev dizisi kadrosunu genişletmeye devam ediyor. İşte diziye katılan usta isim..

Dizi Haberleri 03.05.2021 - 20:43 04.05.2021 - 04:18 İlan35

Yapımcılığına  O3 Medya’nın imza attığı, yönetmenliğini Şenol Sönmez’in yaptığı; başrollerini Nur Fettahoğlu ve Erdal Beşikçioğlu'nun paylaştığı " Kağıt Ev" dizisi  kadrosunu genişletmeye devam ediyor. İddialı konusu ve güçü kadrosu ile dikkat çekerek belli bir kemik izleyiciyi oluşturmayı başaran diziye usta bir isim daha katıldı.

Nur Fettahoğlu  ve Erdal Beşikçioğlu'nun başrolünü paylaştığı ve kadrosunda Can Nergis,Tuvana Türkay, Nihal Koldaş, Yaşar Uzel ,Nejat Uygur, Helin Kandemir 'in yer aldığı dizinin kadrosuna yeni bir oyuncu dahil olduğu öğrenildi. Erdal Beşikçioğlu'nun Ceza Hukuku Profesörü ve Olay Yeri Uzmanı Cihan Fırtına’yı, Nur Fettahoğlu'nun ise başarılı Avukat Aylin Fırtına’yı canlandırdığı diziye usta oyuncu Macit Koper de dahil oldu. 

Macit Koper Kağıt Ev'de!

 'Aylin'in babası 'Remzi Karan' rolü ile usta oyuncu Macit Koper Kağıt Ev dizisine dahil oldu.Her hafta pazartesi saat 20:00'de Star Tv'de yayınlanan Kağıt Ev kadrosuna en son güzel oyuncu Serra Pirinç ve başarılı oyuncu Çetin Sarıkartal da dahil olmuştu. 

Hayatları bir yanlış anlaşılma sonra darmadağan olan bir ailenin ilginç hayat hikayesinin anlatıldığı Kağıt Ev dizisi güçlü kadrosu ile de dikkatleri çekmeye devam ediyor. Henüz reytinglerde istenilen başarıya ulaşamasa da pazartesi günü yayınlanan Çukur ve Yasak Elma'nın finalinden sonra artış gösterilmesi bekleniyor.
 

Yükleniyor...
0
.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@