Kağıt Ev Final Yapıyor!

Reytinglerde istediğini bulamayan Kağıt Ev macerası uzun sürmeyecek!

Dizi Haberleri 03.05.2021 - 18:01 04.05.2021 - 04:18 İlan35

Star TV'nin yeni dizisi Kağıt Ev'den kötü haber geldi. Başrollerinde Nur Fettahoğlu, Erdal Beşikçioğlu, Tuvana Türkay ve Can Nergis'in yer aldığı Kağıt Ev dizisi ilk 2 bölümü ile ekranlara geldi. Ancak reytingler yükselmeye başlamadı.

Star Tv Pazartesi akşamları yeni dizisi Kağıt Ev'i yayına soktu. İlk iki bölümü ile ekranlara gelen dizi reytinglerde beklenilen almadı. Başarılı oyuncuların yer aldığı dizi ilk bölümü ile sosyal medyaya damga vursada dizi reytinglerde yükselme sağlayamadı. 

Pazartesi akşamı Fox Tv'de Yasak Elma, ATV'de Maraşlı, TRT'de Uyanış Büyük Selçuklu, Show Tv'de Çukur dizileri ile yarışan Kağıt Ev dizisi geçtiğimiz hafta ikinci bölümü de ilk 10'a giremedi. Star Tv beklemediği derecede düşük reytingler alan Kağıt Ev'İn fişini çekti.

FİNAL YAPACAK!

O3 Medya'nın yapımında olan Kağıt ev dizisi final yapmaya hazırlanıyor. Dizinin reytinglerde bir yükselme yaşamaması durumunda Haziran ayının başında veda etmesi bekleniyor. Yapım ve kanalın beklemediği şekilde oldukça düşük reytingler alan Kağıt Ev dizisi 4 bölüm daha reytingleri zorlmaya çalışacak. Yasak Elma'da Şahika karakterini canlandıran Nesrin Cavadzade'ni ayrılması üzerine oradan yaşanacak kopmaları bekleyen Kağıt Ev'in durumu yinede pek parlak görülmüyor.

Kağıt Ev dizisininde ömrünün kısa olması sonrası başarılı oyuncu Erdal Beşikçioğlu'nun ekranlardaki şansızlığı sürüyor. Beşikçioğlu'nun daha önce de Çocukluk, 46 Yok Olan, Reaksiyon, Es Es gibi dizilerde yer almış ancak yine reytinglere yenilmişti. Beşikçioğlu Behzat Ç ile yaşadığı başarıyı ekranlarda bir daha yakalayamadı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@