Kağıt Ev final yaptı! Erdal Beşikçioğlu ve Nur Fettahoğlu büyük şok yeni bölüm ekrandayken bitti!

Kağıt Ev final yaptı. Star TV ekranlarında yayınlanan Kağıt Ev dizisi yeni bölüm ibresi varken final yaptı! Yayınlandığı pazartesi akşamları çok sevilen Kağıt Ev dizisi biten dizileri beklemden final

Dizi Haberleri 08.06.2021 - 00:15 08.06.2021 - 00:22 Berkay Keskin

Kağıt Ev final yaptı. Star TV ekranlarında yayınlanan Kağıt Ev dizisi yeni bölüm ibresi varken final yaptı! Yayınlandığı pazartesi akşamları çok sevilen Kağıt Ev dizisi biten dizileri beklemden final yaptı.

Kağıt Ev yeni bölüm derken bitti!

Star TV ekranlarında erdal Beşikçioğlu ve Nur Fettahoğlu büyük şok. Yeni bölüm yazan Kağıt Ev ani kararla final yaptı. Yeni bölüm yayındayken yayınlanan dizi final ibaresi vermeden bitti. Kağıt Ev apar topar yayından kaldırıldı.

Finali bile çekilmedi!

Bu sezon hiç bir diziden yüzü gülmeyen Star TV dükkan kapatıyor. Sefirin Kızı, Akrep, Seni Çok bekledim gibi dizilerle bekleneni bulamayan Star TV son kalesi Kağıt Ev final yaparak sıfır diziyle yoluna devam ediyor. 

İbo Show, Volkan Konak sonrası şimdi de Bülent Ersoy müzik programı yapacak Star TV eğlence sektörüyle devam edecek. 

Kağıt Ev hayranları isyanda!

Hem final bölümü çekilmeden hem apar topar biten Kağıt Ev final ibaresi olmadan bitmesi isyan ettirdi. Kağıt Ev dizisi apar topar yayından kaldırılması Erdal Beşikçioğlu saygısızlık olarak lanse edildi.

Hem Erdal Beşikçioğlu hem Nur Fettahoğlu aynı sezon 2 dizi birden final yaparak yeni bir rekora imza attılar.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@