Türk kahvesi makinesi ile french press ŞOK'ta satılıyor. 14 Aralık'tan itibaren başlayacak olan satışlarda kahveseverler için önemli fırsatlar sunuldu. Filtre kahve makinesi de satışta. Kahve filtre kağıdı bile uygun fiyata satılıyor. İşte yeni aktüel ürünler kataloğundaki ürünler...

ŞOK, her hafta yayınladığı aktüel ürünler kataloğu ile dikkatleri üzerine çekiyor. Öyle ki son kampanyasıyla da büyük ses getirdi. Çünkü kahve içmeyi sevenler için makineleri satışa çıkardı. Türk kahvesi makinesindeki indirim gözden kaçmadı. French press satın alarak filtre kahve yapmak isteyenlere de uygun fiyata verilecek. Üstelik kahve için filtre kağıdı da satın alabileceksiniz. Kahve kültürü geniş olanlar ve evde kendi kahvesini yapmak isteyenler için kaçırılmaması gereken bir fırsatla karşınızdayız.

ŞOK'tan 14 Aralık İndirimleri

ŞOK'ta Android Smart Led TV 5.799 TL'ye satılacak. Televizyon ihtiyacı olanlar için bulunmaz bir fırsat. Çünkü hem Android hem de Smart Led TV olmasından ötürü pek çok işlemi televizyon üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. İnternete bağlanmak için oldukça kullanışlı bir cihaz. 

Kahve içmek artık çok daha pratik ve basit hale gelecek. Aşağıda yer alan filtre kahve veya Türk kahvesi makinesinden satın alarak kendi kahvenizi evinizde yapabilirsiniz. Hem daha az maliyetli hem de kendi yaptığınız kahvenin lezzetini daha iyi hissedeceksiniz. Borcam, kase, ekmeklik ve daha pek çok mutfak ürünü yine sizleri bekliyor.

TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlar Dikkat! 90.000 TL'ye Kadar Ödeme Verilecek TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlar Dikkat! 90.000 TL'ye Kadar Ödeme Verilecek

şok1-1

şok

şokk