Ocak ayından bu yana gelen peş peşe zamlardan kahve fiyatları da nasibini almaya devam ediyor. Tüm dünyada popüler olan kahve zinciri Starbucks kahve fiyatlarına zam yaptı. Fiyatlara öyle bir zam geldi ki artık Starbucks'tan kahve içmek Hayal olacak. Peki, güncel Starbucks kahve fiyatları ne kadar oldu? 2022 Starbucks kahve fiyatları kaç TL? Starbucks kahve fiyatları 2022 fiyat listesi haberimizde

ABD merkezli olarak tüm dünyada faaliyet gösteren dev kahve zinciri Starbucks’ın Türkiye'de de yüzlerce şubesi bulunuyor. Birçok kişi fiyatlara rağmen Starbucks kahvesi içmekten vazgeçmiyor. Ancak bu defa yapılan zamla birlikte artık Starbucks'tan kahve içmek Hayal olacak gibi duruyor. Starbucks müdavimlerine kötü haber Bugün verildi. Dünyaca ünlü kahve zincirinin kahve fiyatlarına zam geldi. Hatta buradan o kadar yüksek ki Herkes onu konuşuyor. Starbucks kahve fiyatları kaç TL oldu? 2022 Starbucks kahve fiyatları ne kadar? Starbucks kahve fiyatları 2022 listesi haberimizde…

Koronavirüs salgını bitti derken 2021 yılının ortalarından itibaren başlayan ekonomik kriz her geçen gün derinleşme ye ve vatandaşları zorlamaya devam ediyor. Mart ayında açıklanan enflasyon rakamları aldı başını gitti ve daha da yükselecek gibi görünüyor. Enflasyon yükseldikçe birçok sektör devam edebilmek için fiyatlarına zam yapıyor. Ocak ayından bu yana neredeyse hayatımızda olan her kaleme zam gelmiş durumda. Son olarak zam haberi dünyanın en büyük kahve zincirlerinden olan starbucks'tan geldi. Starbucks tüm kahvelere zam yaptı. Starbucks müdavimleri bu haber sonrasında adeta çılgına dönerken sosyal medya hesaplarından da tepkilerini dile getirdi. Peki, Starbucks yeni kahve fiyatları 2022 nasıl oldu? Starbucks zam sonrası fiyatları ne kadar?

Gözden kaçırmayın

Cedi Osman ile Ebru Şahin Nişanlandı! Ebru Şahin ile Cedi Osman Ne Zaman Evleniyor? Cedi Osman ile Ebru Şahin Nişanlandı! Ebru Şahin ile Cedi Osman Ne Zaman Evleniyor?

Starbucks kahve fiyatları 2022 ne kadar?

Türkiye'de yüzlerce şubesi bulunan Starbucks iddiaya göre 7 Nisan 2022 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere tüm kahve fiyatlarına zam yaptı. Dev kahveye zincirinin tüm ürünlerine yüzde yirmi beş Zam yaptığı konuşuluyor. Konu bugün sosyal medyanın da gündemine oturdu. Starbucks müdavimleri zam karşısında İsyan ederken henüz firmadan resmi bir açıklama yapılmadı. Yeni Starbucks fiyatları da birçok kişi tarafından arama motorunda araştırılmaya başlandı.

kahve-tutkunlarini-aglatacak-haber-starbucks-fiyatlari-2022-zam-geldi-iste-yeni-fiyat-listesi-2

2022 yeni zamlı Starbucks kahve fiyatları

Yeni zamlı 2027 Starbucks kahve fiyatları ise şu şekilde oldu;

Cool Lime (Küçük): 30 TL

Caffé Latte (Küçük): 23,75 TL

White Chocolate Mocha (Küçük): 34,25 TL

Caffé Americano/Iced Caffé Americano (Küçük): 21,75 TL

Chai Tea Latte (Küçük): 29,75 TL

Ahududulu Cheesecake: 33,25 TL