Kalk Gidelim bu akşam neden yok? Kalk gidelim bitti mi? Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? her yerde aranıyor. Yapımcılığını Staff Flim'in üstlendiği Kalk Gidelim 3 sezondur cumartesi akşamları ekranlara geliyor.

Kalk Gidelim bu akşam neden yok? Kalk gidelim bitti mi? Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? her yerde aranıyor. Yapımcılığını Staff Flim'in üstlendiği Kalk Gidelim 3 sezondur cumartesi akşamları ekranlara geliyor. Sıcak hikayesiyle herkesi çok eğlendiren Kalk Gidelim 29 Şubat Cumartesi akşamı 100. bölümüyle ekranlara gelecekti. Ancak dizinin TRT1'in bugünkü yayın akışında yer almaması izleyenlerini korkttu. Peki Kalk Gidelim niçin yok? KALK GİDELİM NEDEN YAYINLANMIYOR? 29 ŞUBATKalk Gidelim 100. bölümüyle 29 Şubat Cumartesi akşamı ekranlara gelmeyecek. İdlib'de yaşanan hain saldırı sonrası 33 askerimiz şehit olsduğu için dizi ekranlara gelmeyecek.

Son Dakika Yeni Sosyal Yardım Paketi Açıklandı: Çocuklu Aileleri ve Kiracıları İlgilendiriyor Son Dakika Yeni Sosyal Yardım Paketi Açıklandı: Çocuklu Aileleri ve Kiracıları İlgilendiriyor


KALK GİDELİM YENİ BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?İzleyicilerini merakta bırakmak istemeyen Kalk Gidelim ekibi sosyal medya hesaplarından dizinin yeni bölümünün bir hafta gecikmeli olarak yayınlanacağını duyurdu. Yani Kalk Gidelim 77. bölümüyle 7 Mar Cumartesi akşamı TRT1 ekranlarında olacak.