Kalp Yarası Dizisi Konusu Nedir? Oyuncuları Kim? Ne Zaman Başlıyor? Nerede Çekiliyor?

Kalp Yarası dizisinin konusu ne? Kalp Yarası oyuncu kadrosu? Kalp Yarası ne zaman başlıyor? Kalp Yarası hangi kanalda başlıyor? Kalp Yarası karakterleri? Kalp Yarası nerede çekiliyor?

Dizi Haberleri 03.05.2021 - 12:41 04.05.2021 - 04:18 İlan35

Yeni dizi Kalp Yarası başlıyor. Yeni sezon dizileri sete girdi. Onlardan biri de merakla beklenen Kalp Yarası oldu. Kalp Yarası dizisi konusuyla merak uyandıracağa benziyor. İşte Kalp Yarası dizisi konusu ve oyuncuları! 

Süreç Film'in yapımcılığında çekilen yeni sezon dizisi Kalp Yarası start verdi. Dizinin kadrosu tamamlandı. Dizinin konusuna dair basın açıklaması da yer aldı. Bu sezonun merakla beklenen dizilerinden olacak olan Kalp Yarası'da dair tüm detaylar haberimizde..

Süreç Film'in ATV için çekeceği Kalp Yarası dizisinin kadrosunda yer alan isimler heycanı arttırdı. Dizinin konusuda bir o kadar ilgi çekecek gibi. 

KALP YARASI OYUNCU KADROSU

Kalp Yarası adlı dizinin başrolünde son olarak Yasak Elma dizisinde canlandırdığı Kerim karakteri ile ekranlara gelen Gökhan Alkan, son olarak Alev Alev dizisinde yer alan Toprak Can Adıgüzel, uzun süredir ekranlarda yer almayan Yağmur Tanrısevin ve Merve Çağıran yer alıyor. Dizinin kadrosunda ayrıca Şenay Gürler, Zehra Yılmaz, İnanç Konukçu, Nail Kırmızıgül, Yonca Şahinbaş, Rıza Akın, Kemal Burak Alper, Burçin Abdullah gibi isimlerde yer alıyor. Dizinin yönetmenliğini Yıldız Hülya Bilban yapıyor.

KALP YARASI NEREDE ÇEKİLİYOR?

Kalp Yarası dizisinin çekimlerinin nerede yapıldığı merak edildi. Dizi Antakya'da çekiliyor. 

KALP YARASI KONUSU NE?

Kalp Yarası adlı dizide Ferit (Gökhan Alkan) ve Nilgün (Merve Çağıran) aileleri ile birlikte evlilik planı yapmaktadır. Ancak Ferit atı rahatsızlanınca çiftliğe erken dönmek zorunda kalır ve Nilgün'ü seyisin oğlu Ömer ile (Toprak Can Adıgüzel) samimi şekilde görür. Bunun üzerine karşısına çıkan Ayşe'ye (Yağmur Tanrısevsin) geri çeviremeyeceği bir teklif'te bulunur be olaylar başlar..

Yükleniyor...
0
.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@