Kalp Yarası dizisi nerede çekiliyor? Kalp Yarası Hatay'ın neresinde çekildi?

ATV’nin yaz sezonu için hazırladığı ve bomba oyuncu kadrosu ile kısa sürede dikkatleri üzerine çeken Kalp Yarası dizisi nerede çekiliyor? Kalp Yarası Hatay'ın neresinde çekildi?

Televizyon 28.06.2021 - 12:43 28.06.2021 - 12:44 Volkan Arık

ATV ekranlarında Gökhan Alkan, Yağmur Tanrısevsin ve Merve Çağıran gibi isimleri buluşturan Kalp Yarası dizisi yayın hayatına başlıyor. Güçlü oyuncu kadrosu ve farklı konusu ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Kalp Yarası dizisi nerede çekiliyor sorusunun yanıtı da izleyiciler tarafından yoğun bir şekilde araştırılıyor. Peki Kalp Yarası nerede çekildi? Kalp Yarası Hatay'ın neresinde çekiliyor?

ATV yaz aylarında damga vuracak yepyeni bir diziyi daha bu akşamdan itibaren yayına alıyor. Başrollerde Gökhan Alkan ve Yağmur Tanrısevsin'in yer aldığı Kalp Yarası dizisi fragmanları ile izleyicilerin dikkatini çekmeyi başardı. Geniş oyuncu kadrosu ve konusu ile çok araştırılan diziler arasına giren Kalp Yarası dizisinin başlayacağı tarih kadar çekim yerleri de merak ediliyor. Peki Kalp Yarası nerede çekiliyor? Kalp Yarası dizisi Hatay'ın neresinde çekildi?

kalp-yarasi-dizisi-nerede-cekiliyor-kalp-yarasi-hatayin-neresinde-cekildi-3

KALP YARASI DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Mahir ve Sema Erol'un senaryosunu kaleme aldığı genel hikayesi ise Tomris Giritlioğlu’nun imzasını taşıyan Kalp Yarası dizisi Hatay Antakya'da çekiliyor. Mayıs ayında dizinin çekimleri Antakya'da başlarken şu anda da bölgede devam ettiği biliniyor. Ancak İlerleyen dönemlerde Kalp Yarası dizisinin çekim yerlerinde değişiklik yapılıp yapılmayacağı şu anda açıklanmadı.

KALP YARASI DİZİSİ NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Antakya'da iki köklü aile arasındaki düşmanlığı bitirmek isteyen Ferit ve Ayşe'nin yüreklere dokunacak Aşk hikayesini konu alan Kalp Yarası dizisi ATV’de yayınlanacak. Kalp Yarası ilk bölümü ile 28 Haziran Pazartesi akşamı saat 20'de izleyici ile buluşacak. Gökhan Alkan, Yağmur Tanrısevsin, Merve Çağıran, Bahar şahin gibi isimlerin kadrosunda bulunduğu dizi Yaz aylarının en çok konuşulan dizileri arasında olacak gibi görünüyor. Yayınlanan fragmanları ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başaran dizinin ilk bölüm reytingleri şimdiden merak ediliyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@