Kalp Yarası dizisinden şaşırtan sahne! Kalp Yarası hangi gün, hangi kanalda?

Başrollerini Gökhan Alkan ve Yağmur Tanrısevsin'in paylaştığı Atv'nin sevilen dizisi Kalp Yarası seyirciyi ekrana kilitlemeye devam ediyor.

Dizi Haberleri 30.08.2021 - 13:30 30.08.2021 - 13:30 Azra Özdemir

Tomris Giritlioğlu'nun Teklif adlı hikâyesinden ekrana uyarlanan, Sema Erol ve Mahir Erol'un senaryosunu yazdığı,  Hülya Bilban'ın yönetmen koltuğunda oturduğu, Süreç Film'in ATV içi hazırladığı Kalp Yarası bu yaza damgaya vurmaya devam ediyor.

Başrollerini Gökhan Alkan ve Yağmur Tanrısevsin'in paylaştığı ve kadrosunda  Toprak Can Adıgüzel, Şenay Gürler, Mahir Günşiray, Meltem Gülenç, Rıza Akın, Nail Kırmızıgül, Yonca Şahinbaş, İnanç Konukçu, Burçin Abdullah, Naz Sayıner, Melih Çardak, Zehra Yılmaz, Merve Çağıran, Kemal Burak Alper gibi başarılı isimlerin yer aldığı  şu ana kadar toplam 8 bölüm yayınlanan dizi, izleyiciden tam not almayı başardı. 9. bölüm fragmanı yayınlanan dizinin yeni bölümü heyecan yarattı ve kısa sürede sosyal medyada gündem olmayı başardı.

650x344-kalp-yarasindan-guzel-baslangic-ilk-bolumuyle-en-cok-izlenen-dizi-oldu-1624958808627

Bu akşam yayınlanacak olan bölümde geçen; "Nasıl aşk gerçekse, yaşadıklarımız da gerçek olsun..." sözleri fragmana damga vurdu. Öte yandan fragmanın son sahnesinde, Hande'nin Ferit'e sarılıp ''Nihayet geldin sevgilim.'' dediği anlar heyecanları artırdı..

Kalp Yarası Konusu!

Antakya'nın iki köklü ailesinin bitmek bilmeyen çatışmasının tam ortasına, hayatlarını değiştiren tertemiz aşklarını koyan Ferit ve Ayşe'nin yüreklere dokunacak aşk öyküsünü konu alıyor.

Her hafta pazartesi günü ATV'de yayınlanan dizinin yeni sezonda da devam etmesi planlanıyor..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@