Kalp Yarası Dizisine Hatay Valisi Şoku! Vali Diziyi İzledikten Sonra ...

ATV'nin yeni dizisi Kalp Yarası oldukça kaliteli ve başarılı bir profil çizdi. Klasik bir dram ağa dizisi gibi görülen Kalp Yarası ilk bölümü sonrası resmen ters köşe yaptı!

Dizi Haberleri 30.06.2021 - 02:05 30.06.2021 - 02:06 Ece Sahan

Gökhan Alkan ve Yağmur Tanrısevin'in başrollerinde yer aldığı senaryosunu Sema Ali Erol, Mahir Erol ve Özgül Türküler Akad'ın yazdığı yönetmenliğini Yıldız Hülya Bilban'ın yaptığı Kalp Yarası dizisi ATV'de başladı. 

İlk bölümü ile ekrana gelen Kalp Yarası büyük bir beğeni aldı. Dram dizilerinin aksine dizide verilen mesajlar ve özendirilen sahneler büyük alkış aldı. Dizi klasik dram ve acıtasyon dizilerinin aksine oldukça kaliteli bir imaj sergiledi.

Dizinin ilgi çekici konusu ve başarılı oyuncuları da bir o kadar beğeni topladı. Hatay'da çekilen dizinin ilk bölüm galası yapıldı. Dizinin ilk bölümü Hatay Valisi Rahmi Doğan ve eşi Gülden Gülüzar Doğan'ın ev sahipliğinde oyuncuların katılımı ile izlendi.

Hatay'da çekilen dizinin ilk bölümü dram dizilerine nazaran hafif bir tempoda gitsede ilerleyen bölümlerde heyecanlı sahnelerin yaşanması bekleniyor.

Hatay Valisi Rahmi Doğan ve eşi Gülden Gülüzar Hatay'da çekilen diziyi oldukça beğendiklerini ifade ettiler. Dizinin ilk bölüm reytingleri de yüzleri güldürdü.

KALP YARASI KONUSU

Kalp Yarası dizisinde Ayşe çok iyi kalpli ve bu cani ve kötü dolu dünyada yaşamaya çalışan genç bir kadındır. Ayşe sokak hayvanlarına ve kimsesiz çocuklara hayatını adamış genç bir kadındır. Ayşe'nin yolu bir gün sokak köpeğine çarpan Ferit ile kesişir. Ferit de oldukça iyi kalpli genç bir adamdır. Ferit Antakya'nın önemli bir ailesinin sorumluluk sahibi oğludur. Ferti hayatının ihanetini yaşadığı gün Ayşe ile tanışır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@