Kalp Yarası Yaman öldü mü? Yaman ölecek mi? Toprak Can Adıgüzel diziden ayrıldı mı? Kalp Yarası Yaman Toprak Can Adıgüzel diziden ayrılıyor mu?

ATV'nin yazın bomba gibi reytinglerle başlayan dizisi Kalp Yarası'nda ayrılık şoku! İzleyenlerin ağzını açık bırakan veda! Dizinin Yaman'ı Toprak Can Adıgüzel diziden ayrıldımı? Kalp Yarası Yaman öldü mü?  

Gökhan Alkan ve Yağmur Tanrısevin'in başrolünde yer aldığı bu yaz kanalın yüzünü aldığı reytinglerle güldüren dizi Kalp Yarası bu akşam izleyenleri şoka urğattı.

Murat Yıldırım Kararını Verdi! Yeni Dizisi Teşkilat Oldu! Kavga Kızışıyor! Çağlar Ertuğrul'a Ne Oldu? Murat Yıldırım Kararını Verdi! Yeni Dizisi Teşkilat Oldu! Kavga Kızışıyor! Çağlar Ertuğrul'a Ne Oldu?

Pazartesi akşamlarının yazın son döneminde başlayıp reytinglerle birinci sırada yer yapan Kalp Yarası dizisi sezonun başlamasıyla birlikte Fox Tv'de Yasak Elma, TRT'de yeni dizi Alparslan Büyük Selçuklu ve Show Tv'de Üç Kuruş'a rakip olamamış ve reytingleri her geçen gün düşmeye başlamıştı. 

Kalp Yarası dizisi reytinglerini kurtarmak için diziye yeni isimler dahil etmişti. Bora Cengiz ve İştar Gökseven'in kadroya dahil olduğu Kalp Yarası dizisinde ayrılık haberleri ardı ardına yaşanıyor! Dizinin yakışıklı oyuncusu diziye veda mı edecek?

Yağmur Tanrısevin ve Gökhan Alkan'ın başrolünde yer aldığı kadrosunda Şenay Gürler, Mahir Günşiray, Yonca Şahinbaş, Merve Çağıran, Toprak Can Adıgüzel, Meltem Gülenç, İnanç Konukçu gibi oyuncuların yer aldığı Kalp Yarası dizisinden üzen bir ayrılık daha!

Nail Kırmızgül'ün ardından bir ayrılık daha mı? Kalp Yarası Yaman Toprak Can Adıgüzel diziden ayrıldı mı? Kalp Yarası Yaman öldü mü? Yaman ölecek mi?

Kalp Yarası dizisinde Yaman karakterine hayat veren Toprak Can Adıgüzel diziden ayrıldı mı? Kaza geçiren Yaman ölecek mi? Yaman babası Adnan'ın karışısına çıkamadan ölüyor mu?