Son dakika: Kampanya başladı! Kamu bankası olan Ziraat Bankası 30 bin TL üzerinde nakit ödemeler vereceğini açıkladı! Bugün alabileceksiniz

Ziraat Bankası, başlatmış olduğu yeni kampanya ile birlikte sizlere 30000 TL ve üzerindeki tüm kredilerde nakit ödemesi olarak gelir belgesiz işlem yapacağını açıkladı. Kampanya detaylarını kendi internet sitesi üzerinden paylaşan Ziraat Bankası Bireysel Müşterileri ihtiyaç kredisi adı altında uygun faiz oranları ile birlikte kredi ödemeleri vereceğini açıkladı. Ziraat Bankası, uygun faiz oranları ile birlikte kredi kampanyasına katılacak olan kişilerden gelir belgesi şartı aramadan ve kefil istemeden onay vererek, hesaplarına ödemeler yatırmaktadır. 

BAŞVURU NASIL YAPILIR?

Ziraat Bankası, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlar, nakit kredi başvurusunda bulunmak istiyorlarsa, emekli maaşı hesabı üzerinden veya çalışma maaş hesabı üzerinden bu bankadan kredi kullanabiliyorlar. 

Ziraat Bankası, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirecek olan emeklilerin maaş müşterileri olmaları durumunda kredi ödemeleri hemen aynı gün içinde hesaplara yatırılarak ödenmektedir. Ziraat Bankası, emekli maaş hesabınız üzerinden daha yüksek limitlerde krediler kullanabilir, düşük faiz oranları ile birlikte bu bankadan kredi istediğiniz zaman alabilirsiniz. 

Evde Bakım Maaşı Ödemeleri Hesaplara Yatırıldı: Engelli Bireyler ve Ailelerine Destek Devam Ediyor Evde Bakım Maaşı Ödemeleri Hesaplara Yatırıldı: Engelli Bireyler ve Ailelerine Destek Devam Ediyor

Bireysel müşteriler, bu banka üzerinden kredi almak istiyorlarsa bankadan yapılacak olan başvurular öncesinde kredi puanını ve kredi notunu bilmesi gerekiyor. Kredi notu 1100 ve üzerinde olan kişiler, son iş yerinde 6 aydır sigortalı olarak çalışıyorsa, başvuru yaparak, Ziraat bankası kredi kampanyasına katılabileceklerdir.