Kamu bankaları üzerinden yeni borç kapatma kredisi kampanyasıyla ilgili detaylar paylaşıldı.

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden başlatılan yeni borç kapatma kredisi kampanyalarında ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere hemen aynı gün içinde ödemeler verileceği açıklandı. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden 100000 TL borç kapatma kredisi almak istiyorsanız başvurunuzu gerçekleştirmek için banka şubelerine gitmeden de işlemlerinizi hızlı birşekilde yapabilecek ve kredi ödemelerinizin hesaplarınıza yatırarak kullanabileceksiniz. Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank üzerinden 100000 TL borç kapatma kredisi almak istiyorsanız, banka müşterisi olmamanız durumunda da, işlemlerinizi gerçekleştirebilecek ve gelir durumunuza göre ödemeler alabileceksiniz. 

Borç Kapatma Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

PTT üzerinden duyuru geldi! Emeklilere yeniden ek ödeme 80.000 TL oldu! Emeklilere ödemeler verilecek! PTT üzerinden duyuru geldi! Emeklilere yeniden ek ödeme 80.000 TL oldu! Emeklilere ödemeler verilecek!

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden borç kapatma kredisi almak için başvuru yapacak olan kişilere banka hemen sonuç vermektedir. Güncel kredi kartınızın ve kredi borçlarınızın kapatacağınız bu kampanyarda, nakit kullanmak isteyenlere hemen ödeme verilmektedir. 100 bin TL ödeme almak için banka müşterisi olan herkes, düşük faizli olarak 24 ay vadeye kadar kredi alabilmektedir. Kredi notuna ve kredi siciline göre işlem yapılacak ve bu kredileri hemen hesaplara atacaklardır. Kredi almak için bankaya giderken, kimlik gelir belgesi ve borç kapatma bilgilerinizin olduğu bir kağıt ile bireysel müşteri temsilcisine gitmeniz yeterli olacak.

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden borç kapatma kredisi sadece banka şubelerinden başvuru yapılarak sizlere verilmektedir. Bu şekilde kredi alacak kişiler, banka müşterisi olması durumunda, internet üzerinden başvuru yapmak isteyebilir ama eğer bankalara borçlarınızın miktarı oldukça fazlaysa, direk otomatik olarak olumsuz yanıt alırsınız. Bu sebeple en yakın banka şubesine giderek kredi kullanabilirsiniz.