Borcunu ödemekte zorluk çekenler ve borçlarını tek bir çatı altında toplamak isteyenler için borç kapatma kredisi veriliyor. Üstelik uygun şartlarla verilecek kredide 80 bin TL tutarındaki borcunuzu rahatlıkla kapatabileceksiniz. İşte borç kapatma kredisi çekme şartları...

Borç kapatma kredisine dair bilinmeyenler ve dahası ortaya çıktı. Borcunuz var ve ödemekte zorluk çekiyorsanız hem yeniden vadelendirme hem de tek bir çatı altında toplama fırsatını kaçırmayın. Borç kapatma kredisi için hangi bankaları ziyaret etmelisiniz? Bu noktada kamu bankalarının büyük desteği mevcut. Üstelik borçlarınızı daha rahat ve yüksek vade ile ödemek sizin elinizde.

Kamu Bankaları Duyurdu!

Kamu bankaları olan Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank'tan gelen duyuru doğrultusunda bilgiler aktarıldı. 100 bin TL'ye kadar borç kapatma kredisi çekebiliyorsunuz. Başvuru yapılması halinde değerlendirmeye alınacaksınız. Üstelik şartları karşıladığınız takdirde kısa süre içerisinde kredinizi alacaksınız.

Milli Savunma Bakanlığı ve Genelkurmay Başkanlığı Personel Alımı Yapacak Milli Savunma Bakanlığı ve Genelkurmay Başkanlığı Personel Alımı Yapacak

Ziraat Bankası Borç Kapatma Kredisi

Ziraat Bankası'nın borç kapatma kredisi verdiği biliniyor. Resmi internet sitesi üzerinden sizler de gerekli detayları elde edebilirsiniz. Tercihinize bağlı olarak yüksek vadelerle 100 bin TL'ye kadar kredi çekmek mümkün. Elbette gerekli şartları karşılarsanız krediye sahip olabilirsiniz. Sahip olduğunuz borçları daha rahat ödeyebilmek adına bu kampanyayı tercih etmeniz mantıklı olacaktır.

para2-1

Halkbank Borç Kapatma Kredisi

Halkbank, diğer kamu bankaları gibi kullanıcıların kredi borçlarını kapatmasında yardımcı oluyor. Yalnızca Halkbank'a borçlu olarak uzun vadede rahatlıkla ödemenizi sağlayabilirsiniz. Detaylar için resmi internet sitesi, Halkbank şubeleri veya mobil uygulama üzerinden detaylara ulaşabilirsiniz.

Vakıfbank Borç Kapatma Kredisi

Vakıfbank borç kapatma kredisi sayesinde kullanıcılar borçlarını kapatmak bir yana, aylık ne kadar ödeme yapması gerektiği ve hangi planlama ile borçlarını tamamen kapatabileceğini biliyor. Birden fazla yere borcunuz var ise sizler de borç kapatma kredisini değerlendirebilirsiniz.