Kamu bankalarından gelen haberle birlikte Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank'tan ihtiyaç kredisi çekebilirsiniz. Başvuru şartlarını tamamladığınız vakit kredinizi kısa süre içerisinde hesabınızda görmek mümkün. 15 bin TL kredi yüzde kaç faiz ile veriliyor?

Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank'tan önemli bir kredi kampanyası haberi geldi. Kredi çekmeyi planlayanlar bu habere çok sevinecek. Çünkü son zamanlarda ihtiyaç adına kredi çekmek istiyorsanız düşük faizli ve aynı zamanda yüksek vadeli kredi seçenekleri sizleri bekliyor. Kamu bankalarındaki son dakika kampanyasında başka neler biliyoruz?

Ziraat Bankası Kredi Kampanyası

Ziraat Bankası, 15 bin TL'lik ihtiyaç kredisini %1,79 faiz ile veriyor. 36 ay vade ile kredinizi ödeyebilirsiniz. Bu da aylık ortalama 610 TL'ye tekabül etmektedir. Bankadan çektiğiniz kredide öteleme avantajının olup olmadığı da sorulmakta. Kredi kampanyasıyla ilgili böyle bir detaya yer verilmemiştir. Ancak detaylı bilgileri Ziraat Bankası şubelerinden öğrenmeniz mümkündür. Aynı zaman resmi internet sitesi üzerinden de ihtiyaç kredisine dair detaylara göz atabilirsiniz.

paraas

Halkbank, %1,89 faiz oranı ile 15 bin TL ihtiyaç kredisini müşterilerine sunuyor. 36 ay vade ödeme seçeneği neticesinde rahatlıkla işlemlere başlayabilirsiniz. Öte yandan bankanın diğer kampanyalarını da incelemek adına internet sitesini ziyaret etmeniz tavsiye ediliyor. İhtiyaç kredisi kapsamında müşterilerine sağladığı avantajlar saymakla bitmiyor. Hali hazırda 15 bin TL'lik ihtiyaç kredisini çekmeniz durumunda ise aylık ortalama 620 TL taksit ile ödeme yapabileceksiniz.

TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak! TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak!

Vakıfbank, %1,91 faiz oranıyla birlikte ihtiyaç kredisini sunuyor. Buradan çekeceğiniz kredi de aynı şekilde 36 ay taksit halinde ödenebilecek. Aylık ise ortalama 625 TL ödeme yapmanız yeterli olacaktır. Vakıfbank'ın sunmuş olduğu kredi kampanyalarının detaylarına ister yüz yüze isterseniz de mobil veya internet üzerinden ulaşmanız mümkündür.