Kamu bankaları Ekim ayında 80 bin TL ödeme için harekete geçti. Halkbank, Vakıfbank ve Ziraat Bankası'nın müşterilerine ihtiyaç doğrultusunda sağlayacağı destekler ve faiz oranları belli oldu.

Akbank Hesabı Olanlar İçin Son Dakika: 10.000 TL Bankamatik Kartınıza Ödeme! Akbank Hesabı Olanlar İçin Son Dakika: 10.000 TL Bankamatik Kartınıza Ödeme!

Bankalar, başvuru sonrası hızlı şekilde 80 bin TL'ye varan ihtiyaç kredisi için işlemlere başladı. Tc kimliği ile başvuru sağlayan ve kredi notu şartını karşılayanları güzel gelişmeler bekliyor...

Kamu Bankalarından Yeni Ödeme Sürprizi

Nakit ihtiyacı duyanlara kamu bankaları el uzatıyor. Vakıfbank, Halkbank ve Ziraat Bankası başta olmak üzere Garanti Bankası ve Akbank gibi özel bankalar da bu fırsatta yer alarak 80.000 TL'ye kadar kredi seçenekleri sunuyor. Bu özel kredi teklifi ayın sonuna kadar geçerli olacak. Emekli maaşınızı bu bankalarda alıyorsanız, cazip faiz oranlarından yararlanabilir ve hemen başvuruda bulunabilirsiniz. SMS ile yapılan başvuruların sonuçları hızla geri dönüyor ve onaylanan krediler hemen hesaba yatırılıyor. Kredilendirme, bireylerin kredi puanlarına bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Emekli maaşı aldığınız bankanın online platformlarından da bu kredi teklifine başvurabilirsiniz. Zaten kredi kartı ya da farklı bir kredi kullanıyorsanız, başvurunuzu kolaylıkla tamamlayabilirsiniz. Ödeme planında, ilk taksiti 3 ay sonraya erteleyebilir ve 36 aya kadar taksit seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.