Kamu bankalarının vermiş olduğu destek kredisinde 150 bin TL için yüksek vade imkanı sağlanacak. Dört yılda ödeyebileceğiniz krediye ek olarak, iki yıl geri ödeme yapma zorunluluğu bulunmuyor. İşte kredide kamun bankalarının şartları...

Kredi kampanyası denildiğinde pek çok bankanın aktif olarak teklifi bulunsa da, kamu bankalarının sunduğu imkanlar çok daha farklı. Çünkü faizsiz olarak verilen krediler arasında bu sefer de işletmelerin faydalanabileceği opsiyonlar bulunuyor. İşletmelere 150 bin TL üstelik dört yıl vadeli kredi verilecek.

Ziraat Bankası Açıklama Yaptı! Başvuru Yapan Emekliler İçin ve Çalışanlar İçin 100.000 TL Ödeme Ziraat Bankası Açıklama Yaptı! Başvuru Yapan Emekliler İçin ve Çalışanlar İçin 100.000 TL Ödeme

Kredide Faiz Olmayacak

Faizsiz şekilde verilecek kredi ile birlikte sizler de gönül rahatlığıyla kredinizi çekebileceksiniz. Faiz olmamasından ötürü geri ödeme planı diğer kredi türlerine oranla daha kolay ve rahat. Öte yandan kredi çeşitlerinde işletmelere en fazla kolaylığın sağlandığı paketlerden birisi de söz konusu 150 bin TL'lik kredi kampanyasıdır.

kerdi2-1

2 Yıl Ödeme Şartı Yok!

Krediyi çektikten sonra iki yıl boyunca kredi geri ödemesi yapmak zorunda değilsiniz. Bu sayede geri ödeme planınızı daha esnek oluşturabilir ve taksitlerde problem yaşamadan ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Kamu bankaları Halkbank, Vakıfbank ve Ziraat Bankası'nın bu kampanyasını kaçırmamak için başvuru yapmanız önerilir.

Kamu Bankalarına Başvurun!

Krediden faydalanmak isteyen işletmelerin kamu bankalarına müracaat etmesi gerektiği vurgulandı. Mobil uygulama, internet bankacılığı, şubeler üzerinden yüz yüze görüşme ve diğer seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

kredi3_11zon (2)