Kamu bankaları olan Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank üzerinden 250 bin TL'ye kadar hemen onaylı kredi kullanabileceksiniz. Kamu bankaları üzerinden yapılan kampanya ile birlikte 250 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişiler diğer bankadaki borçlarımı da kapatmak istiyorlarsa bu Kredi içinden borç kapatma kredisi de kullanabilecekler. Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank üzerinden 250 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişiler 36 ay vadeye kadar işlem yaparak kredi kullanabilirler.

Bankaların başlatmış olduğu bu kampanya da özellikle düşük faiz oranları ile kredi kullanmak isteyen kişilerin hızlı bir şekilde bankalar üzerinden onay olacağını söyleyebiliriz. Sigortalı olarak çalışan kişiler ve emekli olan kişiler ile birlikte bireysel müşteri olan devlet memuru olan kişilerde ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilecekler. 250 bin TL'ye kadar kredi onayı almış olmanız durumunda banka sizlere hemen sonuç verecek sonucunu da hemen sizlere söyleyecektir.

Ziraat Bankası VakıfBank ve halkbank'tan 250 bin TL kredi başvurusu nasıl yapılır?

Kamu bankaları üzerinden yüksek limitli ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız banka şubelerine kimlik ve gelir belgeniz ile gitmeniz gerekiyor. İhtiyaç kredisi kullanacak olan kişiler sigortalı olarak işyerlerinde çalışıyorsa en az 6 aydır toplamda ise 12 aydır sigorta primlerinin yapmış olması gerekmektedir. Emekli olan kişiler ise emekli maaşlarını bu bankalar üzerinden almıyorsa maaş taşıma yapma işlemi sonrasında 250.000 TL için kredi başvurusunda bulunabilirler.

Belirtilen bu şartlara uygun olduğunuzu düşünüyorsanız en yakın banka şubesine giderek hemen ihtiyaç kredisi başvuru formu isteyebilir ve 250 bin TL'ye kadar hızlı bir şekilde Kredi kullanabilirsiniz.

ziraat-vakif-1280x720

250 bin TL'ye kadar kredi kullanacak olan kişilerin diğer bankalarda ihtiyaç kredisi ve kredi kartı borçları varsa bu borçlarını da kapatmak istiyorlarsa hemen işlem yaparak tüm Banka borçlarını tek bir yere toplayabilirler.

Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank esnaf olan vatandaşlara da yüksek limitli kredi kampanyaları yaparak düşük faizli olarak işlem yapmaktadır. En az 2 yıllık vergi levhası faal olarak çalışan esnaf vatandaşlar en yakın banka şubelerine giderek ticari bölümden istedikleri tutarda Kredi başvurusunu yapabileceklerdir.