Özel bankaların olduğu kadar kamu bankalarının da vatandaşlara özel kredi kampanyaları sunduğu görülüyor.

Böylece vatandaşlar kredi imkanlarından faydalanırken kamu bankalarını da seçebiliyor. Son düzenleme kamu bankası kredi kampanyalarına göre Vakıfbank 18.000 TL verirken Ziraat Bankası 16.000 TL kredi imkanı veriyor. Halkbank ise 7.000 TL kredi imkanı ile Bu listede yer alıyor. Kamu bankaları tarafından kendi müşterileri için sunulan kampanyalar yoğun ilgi görüyor. Birçok kişi bu özel kampanyaları kurtarıcı olarak kullanıyor.

Halkbank duyurdu! 10 bin TL'ye kadar Emeklilere ödemeler verilecek! Halkbank duyurdu! 10 bin TL'ye kadar Emeklilere ödemeler verilecek!

Emekli maaşını Vakıfbank, Ziraat Bankası ya da Halkbank'tan alan müşteriler daha önceden kredi çekseler bile bu kampanyalar dahilinde 50.000 TL tutarına kadar kredi imkânına sahip oluyorlar. Kamu bankaları böylece emekliye kolay kredi imkânını sunarak nakit ihtiyaçlarını giderme konusunda büyük oranda yardımcı oluyor.

Kamu Bankaları Tarafından Emekli Müşterilere Hangi Avantajlar Ve Kolaylıklar Sağlanıyor?

Vakıfbank, Ziraat Bankası ve Halkbank Türkiye'deki en büyük kamu bankaları arasında bulunmaktadır. Birçok kaliteli bankacılık hizmetine sunmaları ile bilinen bu bankalar aynı zamanda özel kredi kampanyaları da yapmaktadır. Böylece kullanıcılarına gereken hizmeti en kaliteli haliyle verirken aynı zamanda büyük kolaylıklar da sunmaktadır. Maaşını bu bankadan alan kişiler için her zaman oldukça özel ve güzel fırsatlar bulunmaktadır. Eğer bu bankalardan maaşınızı alıyorsanız size oldukça düşük faiz oranları üzerinden konut kredisi ve taşıt kredileri verilmektedir. Üstelik bu kredileri çekmek istediğimizde onay süreci oldukça kısa sürmektedir ve çok hızlı bir biçimde hesabınıza yatırılmaktadır. Bu kolay kredi seçeneklerini dilerseniz taşıt kredisi veya ev kredisi olarak da kullanabilirsiniz

Kamu Bankaları Özel Kredi Kampanyaları Detayları

Kamu bankalarının sağladığı bu özel kredi kampanyalarının detayları incelendiğinde avantajlı sonuçlar ortaya çıkmaktadır. Vakıfbank tarafından sağlanan 36 ay vadeli 18.000 TL ihtiyaç kredisinde faiz oranı %1.79 olmaktadır. Bu kredinin yıllık maliyet oranı %30,92 olurken aylık taksit tutarı 733 TL olmaktadır. Böylece kredinin toplam maliyeti 26.496 TL olmaktadır.
Ziraat Bankası tarafından verilen 36 ay vadeli 16.000 TL ihtiyaç kredisinin detayları incelendiğinde yine faiz oranı %1.79 olarak görülüyor. Doğal olarak yıllık maliyet oranı da bu kredi için %30,92 oluyor. Aylık 652 TL taksit tutarının olduğu bu kredi kampanyasında 16.000 TL tutarındaki ihtiyaç kredisi için toplam maliyet 23.552 TL oluyor.

Halkbank 36 ay vadeli 7.000 TL ihtiyaç kredisi için belirlenen detaylar incelendiğinde bu kredinin faiz oranının %1.91 olduğu görülüyor. Yıllık maliyet oranı hesaplandığında bu kredi için %33,28 oranı karşımıza çıkıyor. Aylık ödemelerin 292 TL olduğu bu kredi de 36 ay için toplam maliyet 10.512 TL oluyor.

Avantajlı Kamu Bankaları Kredileri

Farklı ihtiyaçlarını gidermek için kredi çekmeyi isteyen ve maaşlarını kamu bankalarından alan kişiler avantajlı kamu bankaları kredileri ile karşılaşıyor. Böylece kamu bankalarının ihtiyaç kredilerinden uygun koşullar altında faydalanmak mümkün oluyor. Her zaman müşterilerine farklı kampanyalar sunan kamu bankalarında kredi seçeneklerinden milyonlarca kişi faydalanıyor. Böylece nakit ihtiyacı olan kamu bankası müşterilerin bu konuda sorun yaşamadan hemen istedikleri kredileri alıyorlar. Sağlanan bu kredilerin dışında taşıt ve konut kredileri içinde farklı seçeneklerden faydalanmak mümkün oluyor. Eğer maaşınızı kamu bankalarından alıyorsanız uygun koşullar altında Kredi çekebilirsiniz. Online olarak da başvuru yapabileceğiniz bu kredi kampanyalarına maaş aldığınız kamu bankasının en yakın şubesine giderek bizzat kendinizi de başvuru yapabilirsiniz.