Kamu bankası müşterilerine 20 bin TL'lik promosyon ödemesi yapıldığı bilgisi iletildi. Peki güncel promosyon tutarları zamlandı mı? Emekli maaşı zammından sonra promosyonlar da mı arttı? Vakıfbank müşterisi olanlar bu habere dikkat kesildi...

Ziraat Bankası Emekli Maaşlarını Kendi Bankasından Alanlara 100.000 TL Net Ödeme Yapacağını Duyurdu! Ziraat Bankası Emekli Maaşlarını Kendi Bankasından Alanlara 100.000 TL Net Ödeme Yapacağını Duyurdu!

Kamu bankasından gelen haberle birlikte 20 bin TL'lik promosyon ödemesinin yapıldığı ortaya çıktı. Bununla birlikte hangi banka, hangi müşterilerine özel promosyonda rekor kıran bir ödemeye imza atıyor? Detayları sizlerle paylaşıyor olacağız.

Vakıfbank'tan Promosyon Anlaşması

EBS İstanbul Büyükşehir'in yapmış olduğu anlaşma sonrasında bankanın sendika çalışanlarına 20 bin TL'lik promosyon ödenmesine karar verildi. Bu anlaşma ise resmi açıklama ile doğrulandı. Dolayısıyla promosyon ödemesindeki son durum ve çok daha fazlası ortaya çıkıyor.

Sendikadan Açıklama Geldi!

Sendika, yapmış olduğu açıklamada ise ""Mutlu Çalışanlar ve Huzurlu Bir İş Ortamı” mottosuyla çalışanlarımızın maddi refahını arttırmak için yürütülen titiz çalışmalar sonucunda maaş promosyon ihalemizi nihayete erdirdik. İmzaladığımız anlaşmanın İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzde görev yapan tüm mesai arkadaşlarımıza hayırlı olmasını diliyoruz.” ifadelerine yer verdi.

Bankalardan Yüksek Promosyon Ödemeleri!

Bankalar, çeşitli kurumlarla yüksek promosyon ödemesi imzalamakta. Bu sayede yalnızca emekliler değil aynı zamanda kurumlara bağlı çalışanların da yüksek promosyon ödemesi almaya hak kazandığı belirtiliyor.