Kamu Bankası 2021 Yılına Özel Kredi Kampanyasını Başlattı! Düşük Faiz Oranlı ihtiyaç Kredisi Kampanyası Tekrar Geldi

Kamu bankasından 2021 yılına özel kredi kampanyası başladı. Düşük faiz oranlı ihtiyaç kredisi kısa sürede rekor kırdı. İşte Kamu bankasından yeni kredi kampanyası detayları!

Gündem 12.06.2021 - 12:02 12.06.2021 - 12:06 Berkay Keskin

Kamu bankalarından biri olan Halkbank yeni paketini açıkladı! mini kredi kampanyasıyla birlikte hem faizsiz hem de ödemesiz dönemle vatandaşlarımız kredi alabilecekler! başvuru koşulları ise açıkladı. Detaylar haberimizde.

Halkbank, kamu bankası olmasının yanı sıra kurulduğu günden bu yana birçok kampanya ve destek ödemesiyle vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılamaya çalıştı. Zaman zaman banka piyasa koşullarının oldukça altında kredi paketleri sundu. Pandemi dönemi başladığında da piyasa koşullarının çok altındaki rakamlara vatandaşlar için uygun ihtiyaç, taşıt ve konut kredisi paketleri sundu. Şimdi ise kamu bankası acil ihtiyaç kredisi arayan vatandaşlar için Mini Kredi kampanyasını başlattı. Kamu bankası tarafından sunulan bu yeni kampanya birlikte vatandaşlarımız esnek ödeme planlarında ve düşük faiz oranlarına sahip olacaklar! 

HALK BANKASI MİNİ KREDİ KAMPANYASI BAŞLADI! 

İhtiyaç sahibi vatandaşlara finansman desteği sunmak isteyen banka yeni kampanyasını duyurdu. Mini kredi kampanyasıyla banka müşterilerine özel faiz oranları ve esnek ödeme planları sunuyor. Finansman desteği arayan birçok vatandaş da kamu bankasının sunduğu bu yeni kredi paketini merak ediyor. Halkbank tarafından sunulan bu yeni mini kredi kampanyası nedir? Faiz oranları ne kadar?
Kurulduğu günden bu yana sundukları kampanyalarına banka bir yenisini daha ekledi. Gerekli koşul ve aran şartlar da açıklandı. Vatandaşlarımız Halkbank’ın sadece mini kredi kampanyasından değil ayrıca belirli meslek gruplarına, emeklilere ve kamu çalışanlarına özel sunduğu kampanyalarından da yararlanabilirler. Fakat banka yeni kampanyasını açıkladığından beri rekor başvurular aldı.

KAMU BANKASININ MİNİ KREDİ KAMPANYASI ÖZELLİKLERİ 

2021 yılı kredi kampanyaları kapsamında banka tarafından Mini Kredi paketi de duyuruldu. Buna göre vatandaşlarımız 5 bin Türk lirasına kadar olan finansman desteklerinde aylık %1,58 faiz oranından faydalanabilecekler. Vade olarak ise 10 aya kadar taksit seçeneği sunuyor. 

Vatandaşlarımız krediyi eşit taksitlerde, artan/ azalan taksitlerde, 3 ayda bir ödemeli, serbest ödemeli ve balon ödemeli gibi farklı ödeme planlarında ödeme seçeneğine sahipler. Banka vatandaşlarımızdan mini kredi kampanyası dahilinde oldukça düşük ücretler sunmakta. Kredinin tahsis ücreti sadece 26 Türk lirası. 

Eğer vatandaşlarımız 5 bin Türk lirasını 9 ay vade oranıyla aylık %1,58 faiz oranıyla alırlarsa aylık ödemeleri 609 lira olmakta. 9 aylık vade sonunda ise bankaya toplamda 5 bin 485 Türk lirası ödenir. Eğer vatandaşlarımız 2 bin Türk lirası gibi daha düşük bir finansman desteği isterlerse 6 aylık vade seçeneğinde taksitleri 355 Türk lirası olacaktır. 6 ay vade sonunda bankaya geri ödenen miktar ise 2 bin 134 Türk lirası olmakta. 

Vatandaşlarımız krediye olan başvurularını Halkbank mobil uygulamasından, resmi internet sitesinden, telefon bankacılığından ya da Halkbank şubelerinden yapabilirler. Vatandaşlarımızdan başvuru esnasında ise kimlik belgeleri ya da T.C kimlik numaralarının yer aldığı pasaport / ehliyet belgesi istenmekte. Bunun yanı sıra vatandaşlarımız son üç aya ait güncel bir fatura (telefon, internet, su, elektrik, doğal gaz) getirmeleri de isteniyor. Yine güncel ikametgâh belgesi ve gelir belgesi de istenen diğer evraklar arasında. Banka maaş müşterilerinin ise gelir belgesi getirmesine gerek yoktur. 
 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@