SSK, Bağ-Kur ve Emekli Sandığı'ndan emekli olanlar... Promosyon ödemesi için kamu bankasını tercih edebilirsiniz. Ziraat Bankası rekor oranda promosyon parası verebilmek için kampanya başlattı...

Ziraat Bankası, maaş müşterisi olan emekliler için önemli kampanyalar başlattı. Yalnızca promosyon ödemesi değil aynı zamanda çeşitli kredi işlemleri için de bankayı tercih edebiliyorsunuz. İşte bankadan gelen promosyon ödemeleri güncel listesi ve detaylar...

Ziraat Bankası'ndan Promosyon Bombası!

Vakıfbank bankamatik kartınıza ödeme! 20.000 TL'ye kadar acil para! Vakıfbank bankamatik kartınıza ödeme! 20.000 TL'ye kadar acil para!

Ziraat Bankası, en düşük emekli maaşının 7500 TL olması ile birlikte emekliye daha fazla promosyon ödemeye başladı. Aslında bu durum otomatik olarak gerçekleşti. Kampanyada bir değişiklik yapılmasa da maaşlar arttığı için böyle bir karar alındı. Aşağıdaki listede maaşlarla ilgili bilgiler verildi:

3.500 TL Altında Maaş Alanlara: 3.000 TL
3.500 TL ile 7.500 TL Arasında Maaş Alanlara: 3.500 TL
7.500 TL ile 10.000 TL Arasında Maaş Alanlara: 4.500 TL
10.000 TL ve Üzerinde Maaş Alanlara: 5.000 TL

ziraatbankasıııı-1

Emekli Promosyon Başvurusu Nasıl Yapılır?

Emeklinin promosyon başvuruları için Ziraat Bankası mobil uygulamasını kullanabileceği belirtiliyor. Mobil uygulama ile işlem sağlamak oldukça kolaydır. Tüm bunlarla beraber bankanın SMS üzerinden veya şubeler aracılığıyla da promosyon başvurularını kabul ettiğini belirtelim. 3 yıl boyunca maaş hesabınızı Ziraat Bankası'nda tutacağınıza yönelik taahhüt verirseniz ödemenizi alırsınız.