Kamu bankası olmasına rağmen özel bankalar gibi önemli fırsatlar sağlıyor. Müşterilerine öyle bir ödeme yapacak ki duyunca hemen başvurmak isteyebilirsiniz. Bu fırsatı kaçırmamak için elinizi çabuk tutun! İşte bankadan gelen güncel yılbaşı sürprizi...

Kamu bankasından gelen güzel haber sonrasında önemli gelişmeler yaşandı. SGK'nın resmi duyurusu bu konuda etkili oldu. Yeni protokol imzalandığı belirtildi ve artık gözler emeklilere çevrildi. Emekli vatandaşlar, çok daha önemli fırsatlara sahip olacak. Kamu bankasının son açıklamasıyla birlikte promosyon ödemelerinin değiştiği anlaşıldı. Peki hangi emekli kaç bin Tl ödeme alacak?

Promosyon Tutarları Arttı

Halkbank'ın emekli promosyon tutarlarındaki artış dikkat çekti. 3500 TL'ye kadar maaş almakta olan bir emekliye 3000 TL promosyon ödeniyor. 3500 - 7500 TL arasında maaş alan emekliler ise 3500 TL promosyon alırken, bu tutar 7500 - 10.000 TL maaş alanlar için 4500 TL seviyesinde. En yüksek emekli promosyon ödemesini ise emekli maaşı 10 bin Tl ve üzerinde olan müşteriler alabilmektedir. Bu emeklilere verilecek promosyon tutarı ise 5000 TL'dir.

Twitter Blue ile Nasıl Para Kazanılır? Elon Musk Para Kazanma Özelliğini Açtı! Twitter Blue ile Nasıl Para Kazanılır? Elon Musk Para Kazanma Özelliğini Açtı!

paraödeme2

Halkbank'tan Yeni Kampanya!

Halkbank'ın yeni emekli promosyonu kampanyasında Aralık ayı sonrasında yeni zam uygulanabilir. Dolayısıyla 2023 emekli promosyon ödemelerine dair net bir ödeme planı paylaşılmıyor. Üstelik bazı emeklilerin 2023 yılını beklediği ve zamlı promosyonu almak istediği de gelen bilgiler arasında.