Kamu bankası ile işlem yapmak isteyen nakite sıkışan vatandaşlara sevindiren haber geldi. Ziraat Bankası 45 bin TL için yaklaşık 2700 TL taksit ödemesi istiyor. Peki faiz oranı yüzde kaçta olacak? Ziraat Mobil'den başvuru yapabileceksiniz.

Ziraat Bankası'nın nakite sıkışan vatandaşlar için başlattığı kredi paketi büyük ilgi gördü. Üstelik düşük faiz ile ödeme yapabileceksiniz. 36 ay vadeye varan ve 2700 TL taksitle yüksek miktarda krediler sizleri bekliyor. Tüketiciler için finansal çözüm arayışları devam ederken, Ziraat Bankası bireysel ihtiyaçlar için yeni bir kredi kampanyası başlattı. 

2700 TL Taksitle Ödenecek!

Bu kampanya, uygun faiz oranları ve geniş ödeme seçenekleriyle dikkat çekiyor. 36 ay vadeyle sunulan bu kredide, tüketicilere 45.000 TL'ye kadar finansman olanağı sağlanıyor ve aylık %3.94 faiz oranıyla ortalama 2700 TL taksitle geri ödeme imkanı sunuluyor.

ziraat-1-5

PTT Üzerinden Yapılacak Yardım Parası Ödemeleri: Dar Gelirli Vatandaşlara Devlet Desteği Yolda! PTT Üzerinden Yapılacak Yardım Parası Ödemeleri: Dar Gelirli Vatandaşlara Devlet Desteği Yolda!

Ziraat Bankası Taksitli Ödeme Seçeneği Sunuyor!

Ziraat Bankası'nın bu kampanyası, bireylerin farklı ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde tasarlandı. Ev veya araba almayı planlayanlar ya da çocuğunun eğitim giderlerini karşılamak isteyenler bu krediden faydalanabilecek. Banka, tüketicilere bütçelerini sarsmadan geri ödeme yapma kolaylığı tanıyor. Ayrıca, tüketicilere aylık sabit taksitlerle ya da gelir durumlarına bağlı olarak değişen taksitlerle ödeme yapma seçeneği de sunuyor. Bunun yanı sıra, isteğe bağlı ödeme planı ile de esneklik kazandırıyor.