Kamu bankasından yapılan açıklama doğrultusunda verilecek krediye ilişkin güncel bilgiler aktarıldı. Vatandaşın ihtiyaç kredisi adına çekmek istediği kredide belirli kampanyalar mevcut. Dolayısıyla 50 bin TL kredi için düşük faiz ödeyebilirsiniz. Ziraat Bankasından önemli bir adım geldi.

Parasını çekmeyen veda etsin! Bankadaki hesaplar kapanıyor Parasını çekmeyen veda etsin! Bankadaki hesaplar kapanıyor

Ziraat Bankası, oldukça önemli bir kampanya ile müşterilerinin karşısına çıktı. Eğer Ziraat Bankası ile ihtiyaç kredisi çekmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Çünkü düşük faizli ve aynı zamanda yüksek miktarda kredi çekebiliyorsunuz. Bunun için belirli şartları karşılamanız gerek. Öncelikli olarak ipotekli kredilerde kredi miktarını 50 bin TL'nin üzerine de taşıyabilirsiniz.

İpotekli Kredi Şartları Nedir?

Tapunuzu ipotek ettirmeniz durumunda verilecek olan bu kredide, kredi limiti ekspertiz değeri fazlasıyla önemlidir. Buna göre tapunuzun değeriyle bağlantılı şekilde size kredi verilmektedir. Eğer kredi kampanyasını değerlendirmeyi düşünüyorsanız öncelikli olarak bunu bankada hesaplamak gerekiyor. Ziraat Bankası'nın düşük faizli kredi kampanyasına ilgi büyük.

ziraatbankası

36 Ay Vadede Ödeyeceksiniz

Ziraat Bankası'nın ipotekli şekilde verilen ihtiyaç kredisinde 50 bin TL'nin 36 ay vadede ödenmesi sağlanıyor. Ancak 60 bin TL'nin 24 ay vadede ödeneceğini belirtelim. Tapusu olanlar için kredi limiti ekspertiz değerinin %80'i olacaktır. iş yerinde ise %75'i geçerlidir. İmarlı arsada bu yüzdelik %50'dir. Dolayısıyla alacağınız kredide limitler ekspertiz değeri üzerinden hesaplanarak gerçekleşir. Kamu bankasının bu kredi kampanyasını değerlendirmek isteyen ve bunun için tapusunu, iş yerini veya imarlı arsasını kullanmak isteyenler hemen şimdi başvurabilir.