Kamu Bankası Gizli Kampanyasını Duyurdu, Kampanyada Anında Onay Verilecek, 

Kamu bankası gizil kampanyasını duyurdu. Kampanyada onay hemen verilecek. Kredi kullanmak isteyenler bu kampanyaya katılım sağlamak için başvuru yapabilirsiniz.

Son dakika olarak olarak başlatılan kampanyada hafta sonu da dâhil olmak üzere 24 saat kredi kullanılabilecek. Banka üzerinden yapılın kampanya ile ilgili bilgiler basına yansıtıldı. İhtiyaç kredisi başvurusunda bulunan kişiler Halkbank tarafından 10 bin lira tutarlı kredi için onay alabilir. Onay alınmış olan kredi tutarı aynı gün içinde kullanabilir. Gece yarısı başlayan kampanyada Halkbank müşterileri hafta sonu dâhil başvuru yapabilir. Acil ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenler başvuru yapabilir 

Halkbank Kampanyası Başladı

Halkbank tarafından yürütülen kampanyaya katılım sağlamak isteyen kişiler, uygun faiz oranları ile kredi alabilecek. İhtiyaç kredisi kampanyasında Halkbank devlet destekli faiz oranları ile müşterilerine imkân sağlıyor. 36 ay vadenin bulunduğu kredi de ilk ödeme 3 ay sonra yapılabilecek. Kredi kullanmak isteyen kişiler uygun faiz oranları ile yapacakları kredi detaylarını ve şartlarını internet sitesinden öğrenebilir. Kredi kullanmak isteyen kişiler, Halkbank üzerinden verilen krediye başvuru yaparak kullanabilir.

Halkbank Başvuru Şartları Nelerdir?

Kredi başvurusunda bulunan kişiler için bankalar tarafından kredi başvuruları belli oldu. Kredi şartlarını açıklayan bankalardan biri olan Halkbank, uygun faiz oranları ile müşterilerinin yanında yer alıyor. İhtiyaç kredisi olarak verilecek kredilerde gerekli olan başvurular belli oldu. Başvuruda bulunmak isteyen kişilerin 18 yaşından büyük 65 yaşından küçük olmaları gerekiyor. 10 bin lira tutarlı kredi için bankanın mobil uygulaması kullanılması durumunda banka hesabının mevcut olması gerekir. Kredi alacak olan vatandaşlar TC kimlik numarasının olması ve bankalarda bulunan sicilinin temiz olması gerekir. Başvuruda bulunacak olan kişilerin emekli olması durumunda Halkbank üzerinden maaş almaları gerekir. Bankadan maaş almayan emekli vatandaşlar kredi notunun yüksek olması durumunda ve banka hesabının olması durumunda kredi kullanabilecek. 

TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlar Dikkat! 90.000 TL'ye Kadar Ödeme Verilecek TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlar Dikkat! 90.000 TL'ye Kadar Ödeme Verilecek

Kamu bankalarının başlatış olduğu kredi kampanyasına katılım sağlamak isteyen vatandaşlar gerekli olan şartları sağlayarak başvurularını yapabilir. Yapılan başvurunun ardından gerekli incelemeler yapılarak kredi için onay verilir.