Kamu Bankası Uzun Vadeli 150 bin TL Kredi Başvurusunu Başlattı, 2 Yıl Geri Ödemesiz Olarak Verilecek

Kamu Bankası uzun vadeli 150 bin lira tutarlı kredi başvurusunu başlattı. 2 yıl boyunca geri ödemenin olmadığı krediye ait ayrıntılara haberimizde bulabilirsiniz.

Ziraat Bankası 84 Ay Vadeli 150 bin TL Kredi Başvurusu Başladı, 2 Yıl Geri Ödeme Olmayacak. Kredi başvurusu ve destek kredisi nasıl alınır haberimizde...

Kamu Bankası olarak hizmet sunan Ziraat Bankası kredi kampanyasını açıkladı. Açıklamanın ardından başvuru rekoru yaşanıyor. Düşük faiz oranları ile işlem yapan banka, devlet destekli kredi kullandıran bir kurum olarak ön plana çıkıyor.

Ziraat Bankası tarafından hayvancılık üzerine destek kredisi üzerine başlatmış olduğu kredi kampanyasında çiftçi olan herkese şartsız olarak 150 bin liraya kadar onay veriyor. Krediyi kullanmak isteyen çiftçiler kredi onayı aldıktan sonra geri ödemesiz 2 yıl boyunca ödeme yapmayacak. Toplam vade sayısı 84 ay olan krediye ait başvuru şartları bankanın resmi internet sitesinde yayınlandı.

Vakıfbank bankamatik kartınıza ödeme! 20.000 TL'ye kadar acil para! Vakıfbank bankamatik kartınıza ödeme! 20.000 TL'ye kadar acil para!

Ziraat Bankası’ndan 2 Yıl Boyunca Ödemesiz Kredi İmkânı

0-7

Pandemi döneminde başlatılan kredi destekleri pandemiden sonra da devam ediyor. Banka çiftçilere başlatmış olduğu destek kampanyasını Tarım ve Orman Bakanlığı ile yürütüyor. Başvuru bakımından oldukça fazla ilgi gören kampanyanın önemli yanı 2 yıl boyunca erteleme imkânının bulunması.

Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kredi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar en yakın banka şubesine giderek kredi başvurularını yapabilir. Kredi onayı genel müdürlük tarafından gerçekleşmekte olup 150 bin liraya kadar kredi kullanımı ipoteksiz olarak yapılabilecek.

Kredi başvurusunda bulunulduğu zaman, daha önce farklı bankalarda çalışma yapılıp yapılmadığına bakılarak kredi almak isteyen kişilerden gerekli belgeler istenecektir. Kredi kullanmak isteyenler kredi sonucunu anında görerek kampanya dâhilinde 150 bin lira tutarında destek kredisine başvuruda bulunabilir.

En yakın Ziraat Bankası şubelerine gitmeden önce, kimlik belgesi ve gelir belgesinin hazır olması gerekir. Başvuruda bu belgelere ihtiyaç duyulmaktadır. Kredi değerlendirmesinde bu belgeler dâhilinde hızlı bir şekilde yapılacaktır. Köyde yaşam ve köye dönüş kredisi olarak değerlendirme yapılarak hızlı bir şekilde dönüş sağlanıyor.