Kamu bankası Halkbank, emeklilerin dikkatini çekecek bir teklifte bulundu. Bankanın emekliye ek olarak 3000 TL ödeyeceği öğrenildi. SGK'lı emeklileri ilgilendiren o kampanyaya dair detaylar...

Halkbank'tan gelen müjde ile beraber emekliler nasıl en az 10.500 TL ödeme alırım telaşına düştü. Emekli tüm merak ettiği sorulara yanıt buldu.  Halkbank, Türkiye'deki emeklilere yönelik yeni bir kampanyayla "emekli dostu banka" imajını pekiştiriyor. Bankanın düzenlediği Parafly Emekli Kampanyası, emeklilere ekstra finansal destek sağlayarak onlara umut vaat ediyor. Bu kampanya, özellikle yüzde 25'lik zam sonrası yetersiz kalan emekli maaşlarını desteklemek amacıyla planlandı.

Emekli Maaşı Alanlara Ek 3000 TL

Parafly Emekli Kampanyası, Halkbank’ın emeklilere sunduğu özel bir teklif olarak öne çıkıyor. Kampanya kapsamında, 2023 yılında emekli olup maaşlarını Halkbank üzerinden alan müşterilere 3.000 TL ek ödeme yapılacak. Bu fırsat, SGK, Bağkur ve Memur emeklilerinin hepsine açık olup, kampanya süresince geçerli olacak. Kampanya hakkındaki tüm detaylar ve şartlar Halkbank’ın internet sitesinde yer alıyor.

Trabzon Üniversitesi'nde Personel Alımı İlanı Yayımlandı! 11 Kişi Alınacak! Trabzon Üniversitesi'nde Personel Alımı İlanı Yayımlandı! 11 Kişi Alınacak!

halkbank-35

Kampanyaya katılım için emeklilerin Paraf veya Parafly bireysel kredi kartlarıyla 1 Temmuz – 31 Aralık 2023 tarihleri arasında en az 5.000 TL'lik alışveriş yapmaları gerekiyor. Katılım, Paraf Mobil Uygulaması üzerinden ya da ‘KATIL’ yazıp 3404’e SMS göndererek kolaylıkla gerçekleştirilebilir.