Kamu Bankasından Faizsiz 83 Bin Lira Kredi Fırsatı Başladı! Başvuran Herkes Yararlanabilir

Salgın döneminde vatandaşlarımıza sadece özel kurumlardan değil aynı zamanda kamu bankaları gibi devlet kurumlarından da destekler gelmeye devam ediyor. Halkbank’ta 83.yılı içinde 83 bin lira kredi

Ekonomi 27.05.2021 - 12:55 27.05.2021 - 12:56 Berkay Keskin

Salgın döneminde vatandaşlarımıza sadece özel kurumlardan değil aynı zamanda kamu bankaları gibi devlet kurumlarından da destekler gelmeye devam ediyor. Halkbank’ta 83.yılı içinde 83 bin lira kredi vererek vatandaşlara destek yapacağını açıkladı. Ayrıntılar ise haberimizde.

Kamu bankalarından biri olan Halkbank sadece salgın döneminde değil her zaman vatandaşa destek sunan kampanalarıyla adından sıkça bahsettirmişti. Banka yaz ayların vatandaşlara oldukça düşük faizlerle temel destek ihtiyaç kredisi sunmuş daha sonra çok uygun fırsatlarla konut, taşıt ve ihtiyaç krediler sunmuştu.

Bizzat Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde esnaf ve halka destek kurmak için banka bu yıl 83.yaşını kutluyor. 83.yaşına özel de vatandaşlarımıza yeni kampanyalar sunuyor.

83 MİLYONUN YANINDA OLACAK DESTEK KREDİLERİ

Halkbank kurulduğu günden beri ülkemize hizmet etmeye devam ediyor. 1938 yılından beri birçok kez vatandaşımız uygun kredi ve kampanyalar sunan banka salgın döneminde de yine ilklere imza attı. Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan yaptığı açıklamasına 83 yaşımıza 83 milyonun banaksıyız dedi. Arslan sözlerinin devamında, ihtiyacı olan herkesin yanında olmaya devam edeceklerini ve yaptıkları işten gurur duyduklarını ifade etti.

Müdür Arslan, aynı zamanda 83y.yıl kredisine dair açıklamalarda da bulundu. Küçük ve orta ölçekli işletmelerin yanında oldukları belirten banka kredi hacimlerinin 200 milyar liraya ve Pazar payını da %2,15 seviyesine çıkararak sektör liderliğini koruduklarını ifade etti. Osman Arslan aynı zamanda 2018 yılından bu yana milli ekonomiye olan katkılarının 1,1 trilyonun zerinde olduğunu ve her zaman vatandaşa destek olmaya devam edeceklerini ifade etti.

HALKBANKTAN FAİZSİZ KREDİ FIRSATI BAŞLADI

Halkbank sunduğu kredi kampanyaları ile sadece esnafın değil halkın her kesiminin yanında olmaya devam ediyor.

Banka esnaf ve sanatkâra 2002 yılından bu yana sadece d oranında yanı 109 milyar lira değerinde kredi sunduklarını açıkladı. 2002 yılından bu yana 1.384.000 esnaf vatandaşımız Halkbank’ın desteğiyle kredi kullandı.

Halkbank açıkladığı kampanyasıyla vatandaşlara faizsiz kredi imkânı sunuyor. Ayrıntılarında belli olduğu kredi için başvurular salı günü başlayacak. 1 ay boyunca ise başvurular devam edecek. Faizsiz kredi içinse hiçbir ön koşul bulunmuyor. Vatandaşlar başvurularını Halkbank internet sayfasından ya da mobil bankacılık üzerinden yapabilecek. Aynı zamanda şubelerden de başvuru alınmakta.

HALKBANKTAN HALKIN HER KESİMİ İÇİN KREDİ KAMPANYALARI

83.yaşını kutlayan banka sunduğu bu özel kredi kampanyası haricinde de güncel olarak halkın her kesimi için kredi sunmakta.

Hızlı Kredi kampanyası ile Halkbank 36 vade imkânı ile başvuran herkese anında kredi sunuyor. Kredi kampanyası dahilinde faiz oranı ise %1,54. Maaş müşterilerine özel olarak sunduğu ihtiyaç kredisinde banka faiz indirimi yaparak aylık %1,51 faiz oranıyla 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi sunmakta.

Emekli vatandaşlarımıza unutmayan banka mutlu emekli ihtiyaç kredisi ile aylık %1,51 faiz oranından 36 ay vadeli emeklilere özel kredi sunuyor. Yine Mini İhtiyaç Kredisi ile aynı koşullarda sadece emeklilere özel kredi paketi sunmakta.

Kamu ve özel sektör çalışanlarını da unutmuyor banka. Kamu ve özel sektör çalışanlarına Halkbank aylık %1,54 faiz oranıyla 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi de sunmakta. Genel bireysel ihtiyaç kredisi içinse bankanın sunduğu faiz oranı aylık %1,60 vade sınırı ise 36 ay.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@