Kamu Bankasından Müjde Geldi, Emeklilere Maddi Destek Kredisi Dönemi Başladı, En Az 100 bin TL Verilecek

Kamu Bankasından Müjde Geldi, Emeklilere Maddi Destek Kredisi Dönemi Başladı, En Az 100 bin TL Verilecek. Kamu bankası son dakika haberi olarak duyuru yaptı. Bayrama kadar verilecek 100 bin TL haberi.

Ekonomi 25.06.2021 - 23:45 25.06.2021 - 23:46 Vural Pars

Emekli olan kişilere maddi destek kredisi veren bankaların başında gelen Ziraat Bankası üzerinden yeni bir kampanya duyurusu yapıldı. Pandemi döneminde sıkıntı yaşayan emeklilere 100000 TL'ye kadar maddi destek kredisi verilecek. Emekli olan kişiler bu kredileri hızlı bir şekilde alabilecekler. Ziraat Bankası üzerinden verilecek maddi destek kredilerini alabilmeniz için banka kendi resmi internet sitesi üzerinden duyuru yaptı. Yapılan bu duyuru sonrasında emekli maaşını Ziraat Bankası üzerinden alan kişilere, sorgusuz sualsiz kefilsiz olarak 100000 TL'ye kadar kredi verilecek. İşlem yapmak isteyenler nasıl kredi başvurusu yapacaklarını merak etmektedirler. 

Ziraat Bankası Emekli Kredisi Kampanyası Detayları 

Ziraat Bankası Emekli Kredisi, son zamanlarda emekli olan vatandaşların en çok tercih ettiği kampanyaların başında geliyor. Banka, özellikle düşük faiz oranlı kredi verdiği için emekli olan kişiler bankadan daha rahat birşekilde kredi kullanabiliyorlar. 75 yaşına kadar olan emekliler, Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi başvurularına hızlı birşekilde yapabilirler. Bu bankanın vermiş olduğu kredi kampanyasındaki bili ve detayların hemen anında internet sitesi üzerinden öğrenebilirsiniz. Emekli olan kişilerin kredi kullanabilmeleri için Ziraat Bankası üzerinden emekli maaş almaları şartı vardır. Kredi notu düşük olsa bile maaşı Ziraat Bankasında olması durumunda maddi destek kredisinden yararlanabileceklerdir 

100 bin TL'ye kadar verilen bu maddi destek kredilerini isterseniz, ihtiyaç kredisi olarak kullanabilir isterseniz de borç kapatma kredisi olarak kullanabilirsiniz. Ziraat Bankası üzerinden diğer banka borçlarınızı kapatmak istiyorsanız, başvuru yaparken, bunu görevli personele söylemeniz gerekiyor. Banka, diğer bankadaki olan kredi ve kredi kartı borçlarınızı hesaplayarak, borç kapatma kredisi imkanı sizlere sunacaktır. Verilen maddi destek kredilerinde ilk taksit ödemesinde 3 ay veya 6 ay erteleme yapma imkanı da bulunuyor. Ziraat Bankası üzerinden yapılmış olan bu kredi kampanyası sadece banka müşterilerine özel olarak yapılmaktadır. 

ziraat-bankasi-logo

Ziraat Bankası, maddi destek kredisi başvurusu nasıl yapılıyor. 

Ziraat Bankası, maddi destek kredisi başvurusu yapmak isteyen kişiler banka şubelerine giderek kimlikleriyle birlikte başvuru yapabilirler. Eğer bu bankada hesabınız varsa, aynı gün içerisinde şube onayında sizlere 100000 TL ye kadar kredi kullandırılır. Eğer maaşınızı Ziraat Bankası üzerinde değilse maaşınızın taşıma işlemleri sonrasında maddi destek kredisine başvuru yapabiliyorsunuz. T. C Ziraat Bankası düşük faiz oranları ile birlikte bu krediyi vereceği için maaşınızın ziraat bankasında olması durumunda onay verecektir. Daha önce bu bankadan kredi kullanmış olan kişiler ise internet bankacılığı aracılığıyla kredi başvurularını yapabiliyorlar. Kredi kullanmak isteyen kişiler, Ziraat Bankası üzerinden maddi destek kredisi başvurularını Ziraat Bankası, mobil uygulaması veya internet bankacılığı üzerinden de istedikleri zaman yapabilirler. Kredi ile ilgili detaylı bilgileri öğrenmek istiyorsanız, bankanın resmi internet sitesine girebilir veya sosyal medya hesaplarını takip ederek, bankanın, güncel kampanyalarını öğrenebilirsiniz. 0 850 220 00 00 numaralı müşteri hizmetleri numarasını arayarak, kampanya detaylarını öğrenebiliyorsunuz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@