KPSS 60 ile Kıyı Emniyeti İşçi Alımı Yapacak! Alınacak Kadrolar Nedir?

KPSS 60 ile Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü Türkiye İş Kurumu ( İŞKUR ) üzerinden yayınladığı ilan ile işçi alımı yapacağını açıklamıştır. Türkiye İş Kurumu ( İŞKUR ) aracılığı ile verilen ilan hakkında bilgiler, alınacak kadrolar ve başvuru tarihi gibi detaylar haberimiz üzerinde verilmiştir.

KPSS 60 ile Kıyı Emniyeti İşçi Alımı Yapacak! Alınacak Kadrolar Nedir?

Türkiye İş Kurumu aracılığı ile verilmiş ilan neticesinde kamu kurumu kpss 60 ile işçi alımı sağlayacak. Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü işçi alımı ilanı yayımladı. Söz konusu yayımlanan ilana göre Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü 21 kişilik boş kadro ile farklı alanlarda alım yapacağını Türkiye İş Kurumu üzerinde alım yapacak. Haberimizin devamında sizlere alım yapılacak pozisyonlar ve şartlarını belirteceğiz.

HANGİ POZİSYONLARDA ALIM YAPILACAK?

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü toplamda 21 kişilik memur kadrosu ile, 1 harita teknikeri, 2 elektrik - elektroni mühendisi, 8 büro memuru, 2 elektronik ve haberleşme mühendisi, 2 uzunyol birinci zabiti ve 3 diğer mühendisler pozisyonlarında alım yapılacak.ADAYLARDAN TALEP EDİLEN NİTELİKLER NEDİR?

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü alımını yapacağı 21 memur adayından, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak, Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun olmuş olmak, 18 yaşını tamamlamış olmak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, ÖSYM tarafından yapılmış olan kamu Personeli Seçme Sınavından KPSSP1 puan türünden en az 60 puan almış olmak, Alım yapılacak pozisyona göre gerekli eğitim seviyesinde olmaları gerekmektedir.

BAŞVURULAR:

Adaylar başvurularına İŞKUR üzerinden başlayarak en geç 21 Haziran 2019 tarihine kadar başvurularını tamamlamaları gereklidir. Adaylar başvurularını iş ilanı numaraları ile yapabilirler. Bu bağlamda aşağıdan iş ilanı numaralarına ulaşabilirsiniz.

Kaynak: İşin Olsa

Güncelleme Tarihi: 18 Haziran 2019, 01:05


Sosyal Medya ve Mobil Uygulama Üzerinden Bizi Takip Edin!
Android Uygulamamız için Tıklayınız
Facebook Sayfamız için Tıklayınız
İnstagram için Tıklayınız

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER