1 Belediye Zabıta Memuru Alımı yapıyor-Başvurularda sona gelindi!

Çanakkale Belediyesi 5 zabıta memuru alımı için başvurularda sona gelindi. Genel ve özel şartları taşıyan adaylar zabıta memuru alımı ilanına ba

1 Belediye Zabıta Memuru Alımı yapıyor-Başvurularda sona gelindi!
Çanakkale Belediyesi 5 zabıta memuru alımı için başvurularda sona gelindi. Genel ve özel şartları taşıyan adaylar zabıta memuru alımı ilanına başvuruda bulunabileceklerdir. Toplamda 1 belediye alım yapacak olup 5 zabıta memuru alınacağı bildirilmiştir. Zabıta memuru kadrosunda yer almak isteyen adaylar belirtilen tarihler içerisinde ilgili ilanlara başvuruda bulunabilirler.

Çanakkale Belediyesi zabıta memuru adaylarından Herhangi bir Lisans programından Mezun olmak ve En az (B) Sınıfı Sürücü Belgesi Sahibi Olmasını istemektedir.

Toplamda 5 zabıta memuru alımı yapılacak olup Çanakkale Belediyesi tarafından istihdam sağlanacaktır. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, kamu haklarından yoksun olmamak ve ilanda belirtilmiş olan suçlardan dolayı mahkum edilmemiş olmak gerekmektedir. Askerlik ile ilgisinin olmaması ya da askerlik çağına gelmemiş olmak veya ertelemiş veyahut askerlik hizmetini tamamlamış olması gerekmektedir. Bu konu hakkında net bilgi için ilan tam metni üzerinden bilgi edinebilirsiniz. Kurumlar tarafından yapılacak güvenlik soruşturmasından olumlu geçmek genel şartlar arasında yer almaktadır.

Genel şartların yanı sıra özel şartları da taşımanız halinde zabıta memuru alımı ilanına başvuruda bulunabilirsiniz. Kurum tarafından istenen evraklar ise şöyledir; İş Talep Formu Kurumumuzdan ya da belediyemizin internet adresinden (www.canakkale.bel.tr) ( www.derik.bel.tr ) temin edilecektir. Nüfus cüzdanı veya kimlik kartının fotokopisi, Diploma veya Mezuniyet belgesinin aslı veya noter onaylı örneği (aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri belediyemizce tasdik edilebilir), Yabancı Okul Mezunları için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği (aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri belediyemizce tasdik edilebilir), KPSS Sonuç Belgesinin ÖSYM sitesinden alınan doğrulama kodlu bilgisayar çıktısı, Askerlikle ilişiği olmadığına dair beyanı istenmektedir.

Çanakkale Belediyesi ( 11-15 şubat ) tıklayın
Güncelleme Tarihi: 14 Şubat 2019, 08:45
YORUM EKLE