Ana sayfa KAMU PERSONEL ALIMLARI 2 Belediye toplam 7 Zabıta Memuru Alımı Yapacak!

2 Belediye toplam 7 Zabıta Memuru Alımı Yapacak!

0
PAYLAŞ

Zabıta kadrosunda istihdam etmek üzere iki belediye alım yapacağını duyurdu. Toplamda 7 zabıta memuru alımı yapılacak olup Derik Belediyesi ve Çanakkale Belediyesi tarafından gerçekleştirilecektir. Zabıta kadrosuna girmek isteyen adaylar genel ve özel şartları taşıyor olması halinde belirtilen tarihler içerisinde başvurularını yapabilirler.

ALIM YAPACAK BELEDİYE VE SAYILARI

Derik Belediyesi: 2

Çanakkale Belediyesi: 5

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI

Türk vatandaşı olmak.

Kamu haklarından mahrum bulunmamak.

Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahküm olmamak.

Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak.

Yaptırılacak güvenlik soruşturması sonucunda göreve başlamalarında bir sakınca bulunmamak.

Başvuru için gerekli tam detaylar, başvuru tarihleri ve diğer bilgiler için aşağıda verilmiş adresleri ziyaret ederek bilgi edinebilirsiniz.

Çanakkale Belediyesi ( 11-15 şubat ) tıklayın

Derik Belediyesi ( 4-8 şubat ) tıklayınSosyal Medya ve Mobil Uygulama Üzerinden Bizi Takip Edin!

Android Uygulamamız için Tıklayınız.

Facebook Sayfamız için Tıklayınız.

İnstagram için Tıklayınız.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here