2 Belediye zabıta memuru alımı yapacak istihdam sağlayacak!

2 Belediye Kadrolu Zabıta Memuru Alımı yaparak istihdam sağlayacak! Toplamda 72 zabıta memuru alımı yapılacak olup Diyarbakır Belediyesi ve Senir Beled

2 Belediye zabıta memuru alımı yapacak istihdam sağlayacak!

2 Belediye Kadrolu Zabıta Memuru Alımı yaparak istihdam sağlayacak! Toplamda 72 zabıta memuru alımı yapılacak olup Diyarbakır Belediyesi ve Senir Belediyesi tarafından gerçekleştirilecektir. Zabıta kadrosuna girmek isteyen adaylar genel ve özel şartları taşıyor olması halinde belirtilen tarihler içerisinde başvurularını yapabilirler.

Senir Belediyesi: 2, Diyarbakır Belediyesi: 70, Zabıta alımı için adayların T.C vatandaşı olmak, kamu haklarından yoksun olmamak, ilanda belirtilmiş nedenlerden dolayı cezaya çarptırılmamış olmak, askerlik ile ilgisinin olmaması, başvuru şartlarını taşıyor olmak, güvenlik araştırmasından olumlu olarak geçmek,

Kadrolu zabıta memuru alımı için başvuru özel şartları, genel şartları ve başvuru tarihi gibi bilgiler için kurumların ilan sayfalarına giderek incelemenizi yapabilirsiniz. Diyarbakır Belediyesi zabıta alımı için özel şartlardan bazıları;  Ortaöğretim kurumlarından (Lise veya dengi okul) mezun olmak. En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, Bir diğeri ise  Herhangi bir Önlisans programından mezun olmak. En az C sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, üçüncü alımda ise Herhangi bir Lisans programından mezun olmak. En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olma şartları aranmaktadır.

Senir Belediyesi zabıta alımı için özel şartlardan bazıları; Lisans düzeyinde eğitim veren fakültelerin herhangi birinden mezun olmak. En az B Sınıfı sürücü belgesi sahibi olması.

Diyarbakır Belediyesi tıklayın

Senir Belediyesi tıklayın

Güncelleme Tarihi: 03 Mart 2019, 00:33
YORUM EKLE