2 Farklı Belediye KPSS ile Zabıta Memuru Alımı yapıyor!

Ülkemizde yer alan il ve ilçe belediyeleri bünyesinde bulunan zabıta kadrosunu doldurmak üzere KPSS puanı ile zabıta memuru alımı yapacağını ilan et

2 Farklı Belediye KPSS ile Zabıta Memuru Alımı yapıyor!

Ülkemizde yer alan il ve ilçe belediyeleri bünyesinde bulunan zabıta kadrosunu doldurmak üzere KPSS puanı ile zabıta memuru alımı yapacağını ilan etti. Toplamda 2 belediye zabıta memuru alımı yapacak olup kpss 60 ve kpss 70 puan şartı aranmaktadır. Zabıta olmak isteyen adaylar kamu personeli seçme sınavından belirtilen puanları almış olmasının yanı sıra diğer genel ve özel şartları da taşıması gerekmektedir.

GENEL ŞARTLAR

Adayların Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olması gerekmektedir. Diğer ülke vatandaşları zabıta alım ilanına başvuru gerçekleştiremeyeceklerdir. Adayların kamu haklarının devam ediyor olmasının yanı sıra herhangi bir nedenden dolayı hüküm cezası almamış olması gerekmektedir. Erkek adayların askerlik ile ilişkilerinin bulunmaması veya ertelemiş olması istenmektedir.

Bunların yanı sıra belediyelerin yaptıracağı güvenlik soruşturmasından olumlu olarak geçmek ve diğer başvuru şartlarını taşıyor olması gerekmektedir.

ÖZEL ŞARTLAR

Adayların önceden görev aldığı kurumdan disiplin ya da ahlaki sebeplerden dolayı işine son verilmemiş olması ve B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ( Uludere Belediyesi sürücü belgesi istemiyor ) özel şartlar arasında belirtilmiştir.

İSTENEN EVRAKLAR

Kamu personeli seçme sınavı sonuç belgesi ve iş başvuru formu istenmektedir. Adaylar iş talep formunu belediyeleri resmi internet sitelerinden temin edebileceklerdir. Adayların kimlik kartı veya nüfus cüzdanı fotokopisi, mezuniyet belgesinin gerçeği ya da noter onaylı bir örneği veya diploma, sürücü belgesinin gerçeği veya noter onaylı bir örneği, askerlik ile ilişkisinin olmadığına dair belge, 2 tane fotoğraf 1 tanesi forma yapıştırılacaktır.

Sivas Belediyesi zabıta memuru alımı için adaylar iş talep formunu www.sivas.bel.tr adresi üzerinden temin edebileceklerdir. Uludere Belediyesi alımı için adaylar iş talep formunu yine resmi site olan www.uludere.bel.tr adresi üzerinden alabileceklerdir.

BAŞVURU TARİHLERİ

Sivas Belediyesi zabıta memuru alımı tarihleri 07 Ocak 2019 tarihinde başlayıp, 11 Ocak 2019 tarihinde son bulacaktır. Uludere Belediyesi başvuru işlemleri ise 25 Aralık 2018 tarihinde başlayıp, 22 Ocak 2019 tarihlerinde son bulacaktır. Bu tarihler arasında adaylar başvurularını belirtilen şekilde gerçekleştirmelidirler.

Sivas Belediyesi İlanı için TIKLAYIN

Uludere Belediyesi İlanı için TIKLAYIN

İlanlardan haberdar olabilmek için aşağıda belirtilen seçeneklerden birisini edinebilirsiniz.

>>>İnstagram için TIKLAYIN
>>>Android uygulaması için TIKLAYIN


Güncelleme Tarihi: 25 Aralık 2018, 00:12
YORUM EKLE