2 üniversite ilköğretim mezunu temizlik görevlisi alımı yapacak

Yıldız teknik üniversitesi ve İstanbul teknik üniversitesi bünyesinde istihdam etmek üzere Türkiye iş kurumu İŞKUR üzerinden deneyimli ve deneyimsiz en az ilköğretim mezunu temizlik görevlisi alımı yapacaklarını ilan etti.

2 üniversite ilköğretim mezunu temizlik görevlisi alımı yapacak

Türkiye İş Kurumu İŞKUR aracılığı ile 2 üniversite işçi alımı yapacağını ve alınacak işçilerin temizlik görevlisi kadrosunda görevlendirileceğini belirtti. Üniversite bünyesinde temizlik görevlisi olmak isteyen adaylar ilanda belirtilmiş başvuru şartlarını taşıması halinde 14 Ekim 2019 tarihine kadar iş başvuru işlemlerini İŞKUR'dan online olarak gerçekleştirebileceklerdir. Peki hangi üniversite temizlik görevlisi alımları yapacak?

Yıldız teknik üniversitesi deneyimli temizlik görevlisi alımı yapacağını belirtti ancak bu durum İstanbul teknik üniversitesi tarafından verilmedi. En az ilköğretim mezunu, en fazla lise ve dengi okul mezunu adayların başvuru yapabileceği bildirildi. Ayrıca üniversite bünyesinde temizlik görevlisi olmak isteyen adayların tecrübeli olması istenmektedir. Tecrübe şartı İstanbul teknik üniversitesi tarafından aranmamaktadır. Ayrıca alımlar il ve ilçe geneli olarak yapılacaktır.

Temizlik görevlisi alım ilanına adaylar Türkiye iş kurumu İŞKUR üzerinden online olarak başvuru yapabileceklerdir. İŞKUR resmi internet adresine giderek üye girişi işlemlerinin ardından kamu grubu ilanları listeleyerek veya aşağıda verilmiş sayfadan ilanlara ulaşabilir ve iş başvuru aşamasına geçiş sağlayabilirler. 

İstanbul teknik üniversitesi ilanı için tıklayın

Yıldız teknik üniversitesi ilanı için tıklayın

YORUM EKLE