4 Kamu Kurumu KPSS 60, 70 ve KPSS Şartsız Memur ve İşçi Alımı yapacak

4 kamu kurumu kpss 60, 70 ve KPSS şartı olmadan işçi ve memur alımı yapacağını duyurdu. ÇANAKKALE BEL

4 Kamu Kurumu KPSS 60, 70 ve KPSS Şartsız Memur ve İşçi Alımı yapacak
4 kamu kurumu kpss 60, 70 ve KPSS şartı olmadan işçi ve memur alımı yapacağını duyurdu.

ÇANAKKALE BELEDİYESİ EN AZ 70 İLE ALIM YAPACAK

Çanakkale Belediyesi en az kpss 70 puan ile zabıta memuru alımı yapacağını duyurdu. Kurum tarafından gerçekleştirilecek olan güvenlik araştırmasını olumlu olarak geçmek, T.C vatandaşı olmak, ilanda belirtilmiş suçlardan dolayı mahkum olmamak, genel şartların yanı sıra özel şartları taşıyor olmak ve askerlik bilgisi hakkında adaylar ilan tam metnini inceleyebilirler.

Adaylar istenen belgeler ile birlikte aşağıda belirtilmiş tarihler içerisinde belediyenin ilanına başvuruda bulunabileceklerdir. Adaylar zabıta memuru alımı ilanına 11 şubat 2019 ile 15 şubat 2019 tarihleri içerisinde başvuruda bulunabileceklerdir.

Belediye alım ilanı için tıklayın

TCDD KPSS ŞARTI OLMADAN İŞÇİ ALACAK

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları TCDD kpss şartı olmadan çok sayıda işçi alımı yapacağını ilan etti. Alım ilanı Nisan ayında İŞKUR'da yayınlanacağı bildirildi.

Tcdd ilanı için tıklayın

ULUDERE BELEDİYESİ EN AZ 60 PUAN İLE ALIM YAPACAK

Belediyenin genel ve özel şartlarını taşıdığını düşünen adaylar başvuru sırasında istenen belgeler ile beraber 7 Ocak ile 4 Şubat 2019 tarihleri içerisinde yazı işleri müdürlüğüne başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

Zabıta memuru alımı ilanı için adayların ülkemizde vatandaş olması gerekmektedir, yabancı uyruklular ilana başvuru sağlayamazlar. Kamu haklarının elinden alınmamış olması ve askerlik görevini tamamlamış olması istenmektedir. Adaylar üzerine güvenlik soruşturması yapılacak olup bu araştırma ve soruşturmadan sorunsuz olarak geçmek genel şartlardan bazılarıdır. Bunların yanı sıra özel şartta belirtmiş olan belediye, KPSS P93 türüne girerek istenilen minimum puanı almış olmak ve önceden görev almış olduğu kurum ya da kuruluşlardan ahlaki ve disiplin ile alakalı olarak işten atılmamış olması bazı özel şartlar arasında bulunmaktadır.

Eğer bu şartları taşıdığını düşünen adaylar ilanda verilmiş başvuru sırasında istenilen belgeler ile birlikte başvuru işlemlerini belirtilmiş tarihler içerisinde gerçekleştirmeleri istenmektedir. Zabıta ilanı için tam detay TIKLAYIN

TSE EN AZ 60 İLE BAHÇIVAN ALACAK

Başvurular 22 – 31 Ocak 2019 tarihleri arasında (bu tarihler dahil) www.tse.org.tr resmi internet sitesi üzerinden elektronik ortamda yapılacak olup “Başvuru linki” başvuru başlangıç tarihinde (22 Ocak 2019) tarihinde aktif olacaktır.

Başvuruda bulunabilmek için aşağıdaki şartları taşımak gerekir.

1) Türk vatandaşı olmak,

2) Giriş sınavının yapıldığı yılın Ocak ayının ilk günü itibarıyla 35 yaşını doldurmamış olmak (01/01/1984 ve sonraki tarihlerde doğmuş olmak),

3) Kamu haklarından mahrum bulunmamak,

İlan bilgileri için tıklayın
Güncelleme Tarihi: 25 Ocak 2019, 19:05
YORUM EKLE