Adalet Bakanlığı en az lise ve dengi okul mezunu hizmetli alımı devam ediyor! 37 hizmetli alınacak!

Adalet Bakanlığı önceki günlerde verdiği ilan neticesinde 37 destek personeli hizmetli alımı yapacağını açıkladı. Adaylar genel ve özel şartları taşıyor olması halinde ilana başvuruda bulunabileceklerdir...

Adalet Bakanlığı en az lise ve dengi okul mezunu hizmetli alımı devam ediyor! 37 hizmetli alınacak!

Adalet Bakanlığı 37 hizmetli alımı yapacağını duyurdu. Adaylar genel şartların yanı sıra özel şartları da taşıyor olması gerekmektedir.

Genel Şartlar

a) 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde belirtilen şartları taşımak,

b) Güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması sonucu olumlu olmak,

c) Lisans mezunları için 2018 yılı Kamu Personel Seçme Sınavında KPSSP3, önlisans mezunları için 2018 yılı Kamu Personel Seçme Sınavında KPSSP93, ortaöğretim mezunları için 2018 Kamu Personel Seçme Sınavında KPSSP94 puan türünden 70 ve daha yukarı puan almış olmak.

Destek Personeli (Hizmetli):

En az lise veya dengi okul mezunu olmak.

Başvuru Yeri, Şekli ve Tarihi:

Başvurular 05/07/2019 tarihinde başlayıp, 19/07/2019 tarihi mesai saati bitiminde sona erecektir.

Başvuruların Adalet Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü Merkez Teşkilat Şube Müdürlüğü Bakanlıklar/ANKARA adresine şahsen veya son başvuru tarihinde Bakanlığımıza ulaşacak şekilde posta ile yapılacaktır. (Postadaki gecikmeler ve diğer sebeplerle hu tarihten sonra başvuranlar ile eksik belge ibraz edenlerin ve başka başvuru formu kullananların başvuruları kabul edilmeyecektir.)

İlan tam metni için tıklayın

Güncelleme Tarihi: 17 Temmuz 2019, 16:41
YORUM EKLE
YORUMLAR
HACI GÖKTAŞ
HACI GÖKTAŞ - 1 yıl Önce

Ben 50 yaşındayım yaştan dolayı kimse iş vermiyor emekli olmak için 3.4 yıl çalışmam gerekiyor iş kurumunun 45 yaş üstü emekliliği yakın olanlara iş sağlamasını rica derim iş kurumundan iş istiyorum numaram. 0545 868 57 46